Wpis z mikrobloga

Gdzieś pisałem w znalezisku, gdzie pajace cieszyły się z obalenia ostatniego pomnika Lenina, że teraz mają tysiąc cokołów na kolejnego bandytę. Zaminusowały mnie przygłupki z wykopu.
@szczebrzeszyn09: to mniej więcej taki "zbrodniarz" jak Piłsudski. Potępiasz pomniki Piłsudskiego w Polsce? Bo chyba nie jesteś jednym z tych co wierzą, że Bandera dowodził telepatycznie rzezią wołyńską będąc uwięzionym w niemieckim nazistowskim obozie koncentracyjnym?
Bandaera stworzyl i kierowal zbrodnicza organizacje


@szczebrzeszyn09:
Bandera nie stworzył żadnej organizacji. Jedyną organizacją z jaką miał związek kierowniczy to OUN, gdzie przyszedł na gotowe. Bander kierował jedną z frakcji OUN tylko przez pewien wycinek jej historii. OUN miała około 300 tysięcy członków. Wszyscy byli zbrodniarzami? Masz prawomocne wyroki podparte śledztwem?

A teraz z tego offtopu przejdźmy do właściwego pytania. którego unikasz:

co tu jeszcze tlumaczyc

Ale się wijesz jak piskorz
@szczebrzeszyn09: I kolejna twoja wypowiedź, w której nie udzieliłeś odpowiedzi na pierwotne pytanie. Myślisz, że zagłuszysz je bawiąc się w offtop? Nie, ja wciąż to pytanie pamiętam i czekam na twoją odpowiedź. Acz zaczynam coraz bardziej powątpiewać czy oficer ci pozwoli na nie odpowiedzieć. (ʘʘ)
@szczebrzeszyn09: to mniej więcej taki "zbrodniarz" jak Piłsudski. Potępiasz pomniki Piłsudskiego w Polsce? Bo chyba nie jesteś jednym z tych co wierzą, że Bandera dowodził telepatycznie rzezią wołyńską będąc uwięzionym w niemieckim nazistowskim obozie koncentracyjnym?


cytuję pytanie jakbyś miał zaniki pamięci
Marszalek nie popelnil zadnych zbrodnii wojennych


@szczebrzeszyn09: to tak jak Bandera. A na moje pytanie odpowiesz, czy po raz 6-ty znów ni podołąsz wyzwaniu odpowiedzenia na moje pytanie, cytuję:

@szczebrzeszyn09: to mniej więcej taki "zbrodniarz" jak Piłsudski. Potępiasz pomniki Piłsudskiego w Polsce? Bo chyba nie jesteś jednym z tych co wierzą, że Bandera dowodził telepatycznie rzezią wołyńską będąc uwięzionym w niemieckim nazistowskim obozie koncentracyjnym?