Wpis z mikrobloga

Zdradzę Wam sekret jak się bardzo wzbogacić na #kryptowaluty nie mając dużo na inwestycje.
Trzeba znaleźć walutę:
- na wczesnym etapie rozwoju
- z potencjałem
- z ceną w granicach 0,0001$
- której nie ma na dużych giełdach
- całkowita liczba coinów max 100 mln (im mniej tym lepiej)

Kupić za kilkaset złotych i czekać kilka lat licząc na to że nic po drodze nie #!$%@? :)

  • 22
@bT4tgL: @bongos112: @marcon13: Panowie jak coś ma ludzi za sobą to ląduje w top 200. Nie ma sensu kupoac monety trupa bo trup to trup, oszustom łatwiej coś własnego zacząć i to promować niż jakiegoś starego coina. Jedyne co możecie to wychaczyś jakieś nowe monety typy coś ala:
- skycoin (tanie dosc poniżej ICO cos tam robią orginalnego)
- Gbyte ( tanie ale bedzie jeszce tansze)
reszta tych monet
@WeselnyGiermek00 @bongos112: @marcon13: ci co się załapali na ICO NEM wygrali życie, a i tak na solidny zarobek musieli czekać ponad 2 lata. To pokazuje jak jest ciężko zarobić naprawdę dużo przy małym wkładzie. A teraz już nikt w ICO nie oferuje tyle coinów za takie śmieszne pieniądze.
A teraz już nikt w ICO nie oferuje tyle coinów za takie śmieszne pieniądze.


@bT4tgL: NEM to był airdrop kasa co się wpłacało była symboliczna. Idea była taka że 50% i tak siedzi w funduszu którym deweloperzy zarządzają przez multisign. Drop był taki aby kazdy miał po równo na starcie odwrotnie do NXT. To był główny motor.
Podobnie dziś widzę Gbyte/Sky cos podobna mentalność deweloperów - nie wiem czy im się
Wołam tych co plusowali @nieskonczonosc, @bongos112, @midcoastt, @kochmap, @Mr_Lucius i @pawelwykop ;)

Ostatnio wróciłem do tematu krypto i do bardzo ryzykownej inwestycji niedużych pieniędzy wytypowałem Payfair. Spełnia wszystkie warunki opisane przeze mnie w tym wpisie i imho jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem to jest potencjał na x100 . Jeśli chodzi o wady to nie jestem pewien czy ekipa jest w stanie udźwignąć ten projekt i może
@ozzi91: Na ich stronie jest info. Ja brałem na etherdelta.
@psposki: Ja założyłem, że trzeba będzie poczekać co najmniej do końca 2018. Ale to też kwestia mojej strategii - mam czas i mogę sporo zyskać lub stracić wszystko :)
: Ja założyłem, że trzeba będzie poczekać co najmniej do końca 2018. Ale to też kwestia mojej strategii - mam czas i mogę sporo zyskać lub stracić wszystko :)


@bT4tgL: Historia pokazała, że nie jeden raz niemożliwe było możliwe ( ͡º ͜ʖ͡º)