Wpis z mikrobloga

@wojna: Twoją starą mogę zabrać na hotel ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Kuplerstwo: Chodzi o miejsce gdzie będziemy mogli usiąść, pogadać i trochę sie poznać. Wiem że tak można w kazym pubie ale może ktoś zna jakieś nietypowe miejsca.
@Meciek: stary, mówię Ci, idźcie najpierw na tę strzelnicę, w sumie nie zajmie wam to więcej niż godzinę. Człowiek wychodzi stamtąd taki podniecony i pełen emocji, że szok. Potem standardowo jakiś pub albo kawiarnia. Nic mi teraz nie przychodzi do głowy, zależy też jakiego klimatu szukasz.
@Kuplerstwo: Myślę że to dobry pomysł ale na drugą randkę

@irishcoffee: Jutro ma być niecałe 20 stopni więc ogródki odpadają, myślałem żeby ją zabrać tam na prszystań przy moście uniwersyteckim. Jest tam kilka restauracji i widok chyba też ok
@Meciek: Nie wychodzi Ci z kobietami? Zabierz niewiastę do zoo, najlepszego miejsca na randkę. Zabierałem do zoo dziesiątki kobiet i żadna z nich nie odmówiła. Wybierając zoo od razu masz u kobiety dwa plusy - to, że jesteś oryginalny oraz to, że jesteś wrażliwy. Myślisz, że kobiety lubią 127. sztampową randkę w restauracji dla snobów, w kinie lub w kawiarni? Kobiety lubią nowości, lubią przygody, lubią dawkę świeżości, która sprawia, że