Wpis z mikrobloga

@PeteGlorious: Ciężko dobrać buty jeśli nie wiemy co nosisz na co dzień. Jeśli koszule i stonowane dżinsy, chinosy, jakieś marynarki - kup sobie brogsy czy monki, linki żeby pokazać dobre wzornictwo. Jeśli tiszerty, dżinsy, krótkie spodnie - no to raczej jakieś bardziej sportowe obuwie. Na lato świetnym wyborem są boat shoes, a na zimę po prostu sensowne trzewiki, na przykład ze skóry groszkowanej, ale zwykła też fajna.

Natomiast tego
@wtchr: Mam dokładnie takie samo odczucie względem tego co wkleiłeś, jedyna różnica jest taka że to co wkleiłeś jest wykonane w podobny sposób i z podobnych gównomateriałów co deichmann czy ccc, to co ja wkleiłem jest wykonane z dobrych skór w dość drogiej w produkcji, ale bardzo dobrej technologii i nie sposób znaleźć czegoś na podobnym poziomie u polskich producentów (poza szewcami).

W tym czymś nawet nie wykosztowali się na podszewkę
@PeteGlorious: Jest kilka typów które pasują do marynarek tylko (np. koszule z krytą plisą) albo do krawata (np. pin collar), ale generalnie większość można śmiało nosić z marynarką i bez. Kwestia dopasowania koloru. Zwykłe, biały czy błękitne koszule będą dobrze wyglądały bez marynarki oraz z. Koszule w kratę będą dobrze wyglądały co do zasady z marynarką bez kraty oraz bez marynarki w ogóle I tak dalej. Sporo o dopasowaniu wzorów znajdziesz
@PeteGlorious: Zasypię Cię teraz linkami, ale absolutnie nie rób z tego encyklopedii na zakucie na pamięć. Przeczytaj sobie w wolnym czasie, bez pośpiechu, po trochu. Przemyśl, przetraw. Warto pomyśleć jak się chcesz ubierać. Zakładam że praca nie wymaga od Ciebie jakiegoś ubioru - ochronnego czy zgodnego z dresscode. Połączenia typu stonowane (jednolite kolorem, bez przejaśnień, przetarć, krojone blisko ciała ale nie naciągnięcie na nogach) dżinsy, chinosy (bawełniane spodnie w kroju spodni
Powiedzcie mi, co jest zlego w tych butach?


@wtchr: Kształt od boku i profil buta, perforowanie, paskudne szwy, wysokie noski (ale to może być kwestia zdjęcia akurat), marna technologia produkcji (widać że to klejonka), gówniane materiały (syntetyczna futrówka, lol). Jeszcze bym zrozumiał kwestię przewiewności gdyby to była skórzana plecionka pozbawiona futrówki w ogóle.

Zdjęcie które wkleiłeś jest tragicznej jakości, ale bardziej mi przypominają takie:
https://patine.pl/yanko-377-marron.html Mają zupełnie inny kształt, zarówno cały
@Catttana tych butow nie moglem nigdzie dostac. Wszedzie sa dwa czy trzy wzory klonowane w innych kolorach. Brogsy mi sie podobaja, ale te monki to jakas tragedia. Sam nie czytam blogow modowych bo zazwyczaj ludzie ubrani wg tych zalecen wygladaja jak clowny. Szukam raczej sprawdzonych kompletow i te buty ktore kupiłem to identyczny model, ktory ma na sobie Hiddlestone i moim zdaniem nic im nie brakuje. A jak widze te monki to
@xune
XD #!$%@?łeś z tymi butami za 1300 zł. Musisz zarabiać sporo siana albo lubieć #!$%@?ć pół pensji na szmaty.
A z tanich sensownyh marek co polecisz? Tzn tych oczko wyżej już niż taniocha z deichmana czy CCC.
Królewski Herb? akardo? Gino Rossi?

@PeteGlorious: Uważaj na ccc i deichmana bo oni robią strasznie niewygodne buty. A to obcierają a to noga się poci, a to gniotą, a to coś tam... Te