Wpis z mikrobloga

Czy oddając #iphone 6S na gwarancję w #cortland, dostanę nowy telefon czy będą próbować w nim naprawiać każdą usterkę (a trochę się ich zebrało bez żadnego naciągania, więc w to wątpię). Jeśli dają telefon w takiej sytuacji, to nowy czy refuba? Opłaca się to robić nawet dla refuba?

#ios #apple
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DawPi: bez pudelka,sam telefon w folii z potwierdzeniem wymiany telefonu na nowy. Po nr seryjnym sprawdzalem i jest nowy nie refurb. W poprzednim strasznie szybko spadala bateria i grzal sie mocno z tylu w miejscu plyty glownej. Wymienilem na tydzien przed koncem gwaracnji.
  • Odpowiedz
@pieczywowewiadrze: Czyli warto nawet taki brać? Może gupie pytanie może mondre nie wiem, bo w sumie ludzie biorą i korzystają dalej i to że zmieniają używając gwarancji to sobie chyba każdy chwali po wymianie, że telefon jak nowy...
  • Odpowiedz
@o0o0o0o0o0o0o0o0o0o0o0o0o0o0o0o0o0o: Hmm ciekawe, już kolejna osoba to mówi. No zaryzykuję i tak. Mówisz że 3 dni, to mam nadzieję, że jak jutro lub w pon oddam w Cortlandzie, to do piątku będzie.

A dostałeś nowy w pudełku itd.? Folia była na pudełku? Czy tak jak wyżej ktoś pisał, że sam telefon w folii?
  • Odpowiedz
@o0o0o0o0o0o0o0o0o0o0o0o0o0o0o0o0o0o: A no tak bo ładowarka też jest w pudełku. XD No nieważne. Ostatnie pytanie - oddawałeś w Cortlandzie, iSpocie czy jeszcze inaczej? Chociaż pewnie to nie ma różnicy, bo Cortland z tego co wiem i sam miałem do czynienia już z gwarancją u nich to zajebisty jest.
  • Odpowiedz