Wpis z mikrobloga

@Slonx: nie widzę tutaj implikacji pod tytułem "mnie się nic nie stanie bo jestem ostrożny" a jedynie implikacje "zachowywała się idiotycznie i wylądowała w tapczanie" robienie z drugiej implikacji pierwszej to g---t na logice
  • Odpowiedz
@papier96: @Slonx: Myślę sobie że to nie ma nic wspólnego ze zrzucaniem winy na ofiarę. Ofiara jest ofiarą i nikt tutaj tego nie zmieni. Nikt myślę że nikt nie próbuje przekonywać że zasługiwała na śmierć. Natomiast ciężko zaprzeczyć że przekonała się jak mocno kocha łobuz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Leniek

nie widzę tutaj implikacji pod tytułem "mnie się nic nie stanie bo jestem ostrożny" a jedynie implikacje "zachowywała się idiotycznie i wylądowała w tapczanie" robienie z drugiej implikacji pierwszej to g---t na logice


To dziwne, bo zazwyczaj ludzie krytykują (czy wyśmiewają) postawy i zachowania które według ich samych, są odmienne od ich zachowań i postaw. Nikt z czystym sumieniem nie naśmiewałby się z niej, jeżeli by prezentował podobne podejście.
Stąd
  • Odpowiedz
  • 3
@Yolocaust Rany, po co ja przeczytałem to p---------e ;O No tak, jak ktoś zarabia więcej niż daje MOPS i nie jest lumpem w dresach to nie wie co to prawdziwa miłość... Skąd oni się biorą z taką głupotą?
  • Odpowiedz
@Slonx:

szyderstwo zaś sugeruje, że sobie na to zasłużyła


Odważny wniosek, raczej w kategorii zbyt dużego wybiegu. Mało jest jednostek które zasłużyły na śmierć, na pewno żadna z nich zwykłą głupotą, ale tutaj mamy koronny przykład do czego głupota może prowadzić. To jak wspinaczka ze sznurkiem od snopowiązałki zamiast liny. Samo w sobie upadku to nie spowoduje, ale w razie odpadnięcia od ściany masz prawie pewny zgon
  • Odpowiedz
@Leniek

Mało jest jednostek które zasłużyły na śmierć


Sądzę że mało kto tutaj uważa że zasłużyła, natomiast nie sposób nie zauważyć ludzi którzy twierdzą, że sama jest sobie winna.
  • Odpowiedz