Wpis z mikrobloga

Mamy dzisiaj radę w szkole i nauczycielki poszły zapalic w przerwie i na boisku znalazły pic rel. Zaraz przysięgły że w szkole są narkotyki bo ona znalazla to słynne bongo a wie jak wygląda bo miała szkolenie z policją i tam pokazywali więc wie i jeszcze smierdzi marihuaną. Faktycznie smierdzi ale tymi czerwonymi kulkami z tych krzaków. Ale oczywiście ja się nie znam i ona sama zadzwoni na policję żeby zrobili dochodzenie.
#pracbaza #heheszki #takbylo #bekazpodludzi
r.....r - Mamy dzisiaj radę w szkole i nauczycielki poszły zapalic w przerwie i na bo...

źródło: comment_ODM9C424mxGkTKu5FPHepoXzrnVKlFYQ.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@bobicjusz mam wykształcenie medyczne więc już o tym dawno temu czytałem i to nie jest coś czego możesz się nauczyć z tutoriala na YouTube, może na filmach łatwo wygląda ale bez praktyki tylko kogoś zabijesz. I to daleko wykracza poza twój ustawowy obowiązek pierwszej pomocy i jeśli zrobiłbys to komuś na ulicy i człowiek by i tak umarł prawdopodobnie dostał byś zarzuty nieumyslnego spowodowania śmierci. Wiec może takie czynności medyczne zostaw
  • Odpowiedz
@tomaszk-poz: być może, ale jak ja chodziłem do szkoły to były takie stanowiska: dyrektor (nauczyciel z awansu), wicedyrektor (nauczyciel, uczy i #!$%@? 2/3 roboty dyrektora), grupa nauczycieli (od matematyki do wuefu), sprzątaczki, kucharki, woźny, cieć... i chyba tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°) o kimś zapomniałem, czy może coś się zmieniło w oświacie?
  • Odpowiedz
@bobicjusz: to ty je ciegle mylisz. sam najpierw mowisz że

przebicie szyi czymkolwiek i wsadzenie rurki

a pozniej wyskakujesz z konikotomia ktora jest jedynie przecieciem więzadła i utrzymywaniem rozwarcia bez wsadzania jakichkolwiek rurek.
  • Odpowiedz