Wpis z mikrobloga

Mamy dzisiaj radę w szkole i nauczycielki poszły zapalic w przerwie i na boisku znalazły pic rel. Zaraz przysięgły że w szkole są narkotyki bo ona znalazla to słynne bongo a wie jak wygląda bo miała szkolenie z policją i tam pokazywali więc wie i jeszcze smierdzi marihuaną. Faktycznie smierdzi ale tymi czerwonymi kulkami z tych krzaków. Ale oczywiście ja się nie znam i ona sama zadzwoni na policję żeby zrobili dochodzenie.
#pracbaza #heheszki #takbylo #bekazpodludzi
r.....r - Mamy dzisiaj radę w szkole i nauczycielki poszły zapalic w przerwie i na bo...

źródło: comment_ODM9C424mxGkTKu5FPHepoXzrnVKlFYQ.jpg

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
Ja zamiast jarzębiny używałem grochu nieluskanego. Ale to mialo jebniecie( ͡º ͜ʖ͡º)
Strzelając w znaki często leciał rykoszet z zajebistym świstem :) zabawa sie skonczyla jak jeden kolega dostal 2 cm od oka...
  • Odpowiedz
@rezystor: Kiedyś to urządzenie przyniosło mi masę zabawy z dzieciakami + srogi #!$%@? (każdy miał #!$%@? :)) za jarzębinę w kilkudziesięciu miejscach rozmaśloną.
Warto było :D
  • Odpowiedz
@rezystor: bawilem sie tym czesto ale byla u nas na osiedlu tragiczna historia zwiazana z pukawka, kolega mlodszy ode mnie o 2 lata wciagnal niechcacy ten palec od gumowej rekawiczki i wlazl mu do gardla w domu matka jeszcze dala mu popic woda... udusil sie karetka nie zdążyła, tak z perspektywy czasu to pewnie jakies przebicie szyi czymkolwiek i wsadzenie rurki uratowaloby mlodego, ale latwo sie mowi bylismy gowniakami
  • Odpowiedz