Wpis z mikrobloga

@kaleta93
1. Kobieta która uprawiala seks z więcej niż trzema facetami to szmata i dziwka.
2. Jest jedyny prawilny styl ubioru, fryzury itd. Jak wyglądasz inaczej to lincz.
3. Na wykopie są sami eksperci kodeksu drogowego i każdy jest nieomylny za kierownicą. W tym ja.
4. Mogę wypowiadać się na jakiś temat udając eksperta nie mając o tym zielonego pojęcia, ci idoci w ogóle tego nie sprawdzają ( )
5. Hejt gejów i imigrantów to
  • Odpowiedz
@kaleta93: kładę butelki wzdłuż taśmy. Jak ktoś kładzie w poprzek, a dodatkowo ma dużo innych zakupów i się nie turlają, to jest to akceptowalne.
Za to #!$%@?ą mnie ludzie, którzy STAWIAJĄ butelki.
Ostatnio baba w postawiła szampon, który się przewrócił akurat na mojego pomidora i go wgniótł, więc go wziąłem i położyłem na jej zakupach. Ona do mnie z ryjem "co pan robi, czemu mi pan kładzie tego pomidora". Ja
  • Odpowiedz
@kws77

Oprócz kładzenia butelek jak ty, układam produkty w takiej kolejności jak będą później wkładane do siatki oraz kładę kodami kreskowymi w stronę czytnika w kasie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


Ta i potem #!$%@? kasjer dostaje tę supermoc jak ten koleś z fantastycznej czwórki i pierwsze co kasuje to #!$%@? jajka z końca taśmy xD
  • Odpowiedz
@kws77: też tak robię, ale przede mną zazwyczaj stanie ktoś kto czeka z pakowaniem, aż wszystkie produkty zostaną policzone... wtedy płaci i zaczyna pakować a babka na kasie już zaczyna pykać moje i #!$%@? z mojego układania, wszystko pomieszane i jeszcze pilnuj, żeby Ci nie zajumał czegoś... luuudzie
  • Odpowiedz
Jeszcze gorzej jak ta butelka #!$%@?, wpada w twoje zakupy, robi #!$%@? na całej tasmie bo nie ma poprzeczek


@Norskee: Gdzie ty robisz zakupy że taśmy z taką prędkością jadą? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Ktoś musiał ci to powiedzieć? xD Jak z mame w wieku 6-7 lat na zakupy chodziłem to ona te butelki stawiała, a ja je kładłem jak na obrazku. Gratulacje, jesteś głupszy niż 7 latek, szacun.
  • Odpowiedz
@kaleta93: Mnie mirko nauczyło, że co byś nie powiedział, to zostaniesz zakwalifikowany jako lewacka #!$%@? albo prawicowy zjeb. I to nieistotnie od tego, co powiedziałeś.
  • Odpowiedz
@kaleta93: w sumie z takich rzeczy to nie z mirko ale sam na to wpadlem - kasowac bilet niezadrukowana strona do gory zeby nadruk byl dobrze wydoczny. Kiedys jechalem autobusem i uslyszalem jednego rozowego paska, ktory pytal drugiego dlaczego tak robi i to samo wytlumaczenie uslyszalem i odetchnalem z ulga, ze jednak nie jestem jakis dziwny
  • Odpowiedz