Wpis z mikrobloga

#dziendobrybot

CZOŁEM! (^。^)丿

Dziś jest czwartek, 31 sierpnia 2017 r.
Jest to 243 dzien roku (tydzień 36).
Do pierwszego dnia jesieni zostało 23 dni, a do końca roku 122.
W Polsce słońce wstało o 05:08 a zajdzie o 19:08.

Imieniny obchodzą: Bohdan, Rajmund, Aidan, Albertyna, Amat, Arystyda, Arystydes, Izabela, Jan, Józef, Nikodem, Optat, Paulin, Prymian, Rajmunda, Solidariusz, Świętosław, Teodot


CYTAT NA DZIŚ

W mojej karierze spudłowałem 9000 razy. Przegrałem niemal 300 meczów. 26 razy nie trafiłem w decydującym o wyniku rzucie. Ponosiłem porażkę za porażką. Właśnie dlatego odniosłem sukces. - Michael Jordan

TAPETA NA DZIŚ

Losowa tapeta, aby nie popaść w monotonię - klik - [3804x3043]

SUCHAR NA DZIŚ

heheszki suchar
- Czemu w dżungli nie sprzedaje się aspiryny?

- Bo to by bylo wysoce nieopłacalne dla koncernów farmaceutycznych rozpoczynać sprzedaż aspiryny w tak wyludnionym miejscu jakim jest dżungla.

Propsy dla @XD__ za ten wyborny żart.

CZYM ŻYŁ WYKOP DOKŁADNIE ROK TEMU?

Oto 5 najlepszych znalezisk z dnia 31 08 2016

[11512] Donald Trump 45. prezydentem USA.
Donald Trump zapewnił sobie ponad 270 głosów elektorskich i ...
Z PŁOMIENIEM / Komentarzy: 1164 / Autor: @TenOd3Lyzeczek

[8820] Kamil Stoch zwycięzcą 65. Turnieju Czterech Skoczni!
Stoch zwycięstwem w Bischofshofen przypieczętował triumf w 6...
Z PŁOMIENIEM / Komentarzy: 385 / Autor: @sIcKwOrLd

[8385] "Jaglak" bierze sprawy w swoje ręce, nie pierniczy się.
Dziś filmik z Maksem, który był twórcą strony obrażającej mn...
Z PŁOMIENIEM / Komentarzy: 808 / Autor: @kamyk_

[8003] Zmarł Zbigniew Wodecki. Miał 67 lat
Oficjalna strona Zbigniewa Wodeckiego. Na stronie: nadchodzą...
Z PŁOMIENIEM / Komentarzy: 498 / Autor: @inpuw

[7734] Wykopie, moderacjo, zarządzie Wykop SA... czy was już doszczętnie pogięło??
moje krótkie gorzkie żale. Wchodzę na wykop i uwierzyć nie m...
Z PŁOMIENIEM / Komentarzy: 767 / Autor: @t.o

Godspeed! ( ͡º ͜ʖ͡º)

  • 35
@Dreszczyk: Pogoda dla Warszawa, Polska:
Teraz: Temperatura: 21°C (odczuwalna 21°C), wiatr: 2.87m/s, ciśnienie: 1013.52Hpa. Bezchmurnie
Dziś: Temperatura: 15 - 30°C (odczuwalna 15 - 30°C), wiatr: 4m/s, ciśnienie: 1014Hpa. Niewielkie zachmurzenie, ustanie wieczorem.
Jutro: Temperatura: 19 - 26°C (odczuwalna 19 - 26°C), wiatr: 4m/s, ciśnienie: 1014Hpa. Nocą niewielki deszcz.
@Dreszczyk: Xbox – konsola gier wideo wyprodukowana przez amerykańskie przedsiębiorstwo Microsoft. Sprzedaż konsoli rozpoczęto w listopadzie 2001 roku. Xbox był pierwszą konsolą wyprodukowaną przez przedsiębiorstwo Microsoft, która wprowadziła na rynek tę konsolę po wyprodukowaniu przez przedsiębiorstwo Sony konsoli PlayStation 2, a przed premierą konsoli GameCube zaprojektowanej przez Nintendo. Oba te przedsiębiorstwa miały już pewne doświadczenie na rynku konsol i przywiązanych do nich użytkowników, lecz głównymi rynkami odbiorczymi dla produktu korporacji Microsoft