Wpis z mikrobloga

"Amber Pszeniczniak"
Wygląd: Bujna Czapa piany, lekki lacing, mętny kolor. Dobrze wygląda, no może tym razem Amber nie zwiedzie.
Aromat: Banan, zboże, goździki, lekki aromat, nie jest źle, ale też jakiegoś szału nie ma.
Smak: Banan, zboże goździki, lekka kwaskowatość, lekko wodniste, brakuje mi jakoś pełni, ciut za wysokie nagazowanie.
Podsumowanie: Nie Pijam często piw pszenicznych, ot nie mój typ, ale od czasu do czasu mi się zdarza, piwo nie powala, ale jest pijalne, nic specjalnego, ale można wypić. Nie posiada wad. Na pewno (z 2 piw Ambera), pitych dzisiaj, to piwo jest najlepsze. Jak za 4zł, jest OK, szału nie ma, tragedii nie ma, w lato można wypić. Piwo kupione w sklepie "Piotr I Paweł". Nie jest to dobre piwo pszeniczne.

Zapraszam do obserwacji tagu #piwnydonislaw (będę pod nim umieszczał recenzję różnych piw i takie tam).

#craftbeer #piwo #recenzja #alkohol

*Tym razem zdjęcie nie jest mojego autorstwa, zdjęcie pochodzi ze Strony browaru.
DonislawDev - "Amber Pszeniczniak"
Wygląd: Bujna Czapa piany, lekki lacing, mętny ko...

źródło: comment_fFQE2n8re6wlgc8Zgw0hKAw9u0YM5Uzj.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sir_dobo:
Witam Pana, dużo pszeniczniaków nie piłem, ale pamiętam, że całkiem dobry był:
Schneider Weisse (niemieckie piwo, 6zł, dostępne było w Żabce Cafe), było o wiele pełniejsze od pszeniczniaka od Amber. To pamiętam, ale to dawno temu było.
Jak witbier to polecam Kormorana (Kormoran witbier, 6-7zł, InterMarche, Tecso).
Pozdrawiam Pana i życzę miłego dnia, miłej nocy.
  • Odpowiedz