Wpis z mikrobloga

Promocja na nowe konta hostingowe i VPN zbliża się ku końcowi, pozostało jeszcze tylko 1000 kont!
Jeżeli chcesz skorzystać z obecnej promocji na nowe konta zrób to teraz zanim ktoś Cię wyprzedzi :-)

https://www.mydevil.net/oferta.html

Zgadzamy się na udostępnianie pod wpisem kodów polecających które.. dodatkowo obniżą cenę pierwszego okresu usługi o 20%.

#mydevil #hosting #promocje #webdev
MyDevil - Promocja na nowe konta hostingowe i VPN zbliża się ku końcowi, pozostało je...

źródło: comment_VP0y5oFOvdrNUX1f6lfbdmgMLKpql3HG.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kodów polecających które.. dodatkowo obniżą cenę pierwszego okresu usługi o 20%.


@MyDevil: dodatkowe 20% zniżki do zgarnięcia z kodem: 7B1JM73WY1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@gallagher: Nie, obecnej takiej lokalizacji nie mamy. Jeżeli otrzymamy informacje do czego taką lokalizację można wykorzystać (właśnie w Niemczech) to zastanowimy się nad nią.
  • Odpowiedz
Zgadzamy się na udostępnianie pod wpisem kodów polecających które.. dodatkowo obniżą cenę pierwszego okresu usługi o 20%.


@MyDevil: akurat to niezgodne z regulaminem Wykopu więc zawsze słałem mirkom na PW :)

@gallagher: Nie ma w DE. Używam i fajnie działa są : Polski (w tym 4 różne), Francja, Wielka Brytania, USA
  • Odpowiedz
Zgadzamy się na udostępnianie pod wpisem kodów polecających które.. dodatkowo obniżą cenę pierwszego okresu usługi o 20%.

@MyDevil: akurat to niezgodne z regulaminem Wykopu więc zawsze słałem mirkom na PW :)


@LubieKiedy: Akurat gdy to pisaliśmy to nie usuwali kodów:)
  • Odpowiedz
@WykopQ: Tak, zainteresowanie naszymi usługami bardzo wzrosło pod koniec promocji ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale skontaktuj się z nami to na pewno coś wymyślimy.
  • Odpowiedz
  • 0
@MyDevil jestem zainteresowany DnS. Napisałem priva. Proszę o kontakt. Alternatywnie email: Wojciechwloka@gmail.com chce móc bezproblemowo korzystać z Netflixa i Showmax PL będąc w UK. Pozdrawiam
  • Odpowiedz