Wpis z mikrobloga

Mirki kociarze. Jest ważna sprawa.
Jeśli to czytacie, a nie możecie pomóc w inny sposób to proszę o plusika.

Do rzeczy:
W lesie zostały znalezione 3 koty. Na oko mają około miesiąca. Nie mogą u mnie zostać, bo ja mam już 3 psy, swoje 3 koty i dwa króliki.
Na dniach zostaną zabrane do weterynarza, jeden z kociaków na uszkodzoną tylną łapkę i generalnie jest najchudszy i najbiedniejszy.
Czy ktoś z was lub z waszych znajomych nie chciałby przygarnąć chociaż jednego kociaka? Potrzebują opieki i głasków, chodzą za człowiekiem krok w krok i na razie są takimi ciapami.
Chciałabym żeby trafiły w dobre ręce a nie zginęły pod kołami samochodu.
#koty #kot #pokazkota #kociarze #pomocy
#wroclaw #poznan #leszno

W okolice tych trzech miast jestem w stanie je przetransportować, z innymi musiałabym kombinować, ale też jest to do zrobienia :)
G.....i - Mirki kociarze. Jest ważna sprawa.
Jeśli to czytacie, a nie możecie pomóc ...

źródło: comment_r0yhqv21S7O1DMybp7gSbE9NXIzET11f.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
@wdowapomichalebialku: Właśnie że trudno, należy je wykastrować i nie dopuścić do kolejnych niechcianych kotów...których potem leży pełno na ulicy.

Kot nie jest rzeczą, tak jak i pies nie jest rzeczą, czy dziecko. Jak się urodziło bo ktoś nie dopilnował to należy wziąć za to odpowiedzialność i im pomóc. Niektóre koty nie chcą pomocy, te się garną do ludzi i nie pomagam im na siłę.
  • Odpowiedz
@Rumuncajz: Kota można karmić suchą karmą i wtedy wychodzi najtaniej, ale nie jakieś whiskasy tylko porządna karma. Kot dziennie je jakies 30g karmy chyba, co można modyfikować zależnie od zaleceń producenta i aktywności kota.
Trzeba pamiętać tylko o tym, że koty z natury mało piją i albo suchą karmę zalewa się odrobiną wody żeby zwiększyć jej wilgotność albo zachęca się kota do picia (ale nie wiem jak miałbyś to robić)
  • Odpowiedz