Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tak se myślę że chyba skorzystam z #roksa bądź #odloty w celu pozbycia się prawictwa. Za bardzo mi to siedzi w bani i od wielu lat nie ma dnia bym o tym nie rozmyślał choćby przez chwilkę. Długo ta myśl we mnie dojrzewała, bo jakieś półtora roku, i chyba skorzystam w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Konto na garso założone jakiś miesiąc temu, więc będę wiedział co i jak.
Szału pewnie nie będzie, ale w moim wieku z "normalną" nie byłoby pewnie lepiej. "Normalne" mniej więcej będące w moim wieku od dawna są w szczęśliwych związkach, a nawet jeśli nie to mają swoje wymagania i prawik dla nich jest niemalże jak trędowaty. Nawet gdybym jakimś cudem wyrwał "normalną" i się nie przyznawał, to i tak wyczułaby że te tematy znam jedynie z filmików z internetu. Divy przynajmniej niejedno widziały i potrafią zachować dyskrecję.
Przespałem czas na "normalny" pierwszy raz, niedawno przekroczyłem połowę trzeciej dekady życia. Dlatego trzeba iść na skróty aby nadrobić zaległości. Czarodziejem zostać nie zamierzam.
#przemyslenia #seks #prawiczek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Tak se myślę że chyba skorzystam z ...

źródło: comment_BvfbVUZzBY8OlJvLarrwJnRZA1p22ahN.jpg

Pobierz
  • 58
OP: @DRlVE: dzięki za propozycję, ale nie wiem czy mam potrzebę z niej skorzystać. Czytałem już wszystkie wypowiedzi twoje i innych mirków na ten temat; oprócz tego posty z innych forów, reddita, imageboardów, artykuły z gazet itd.
@Basiura89: zapłonie, od tego jest sildenafil (dostępny w aptekach bez recepty).
@FPNgda: @tygryske: zmieni się to, że dzięki takiej wizycie ulżę swojej głowie. To wcale nie jest mało jak na
OP: @vyborny: na sapera nie bo nie chcę się władować na minę, lepiej jakąś sprawdzoną. Bajdełej nie wiem czy ktoś by ufał nowemu szwagrowi i jego recenzji divy z poprzednio pustą teczką.

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: kwasnydeszcz

@AnonimoweMirkoWyznania:

Na pewno dużo się zmieni jak prawika stracisz...

Nidgy nie zrozumiem jak można za seks płacić, bez jakiegokolwiek ładunku uczuć seks mija się z celem. Nawet nie chodzi o związek, jednorazowy z koleżanką też jest zajebisty gdy widzisz jak na nią działasz i jest coś niewidzialnego pomiędzy.

30+ i nic? #!$%@? chłopie wychodzisz z domu? Jak to się uchowałeś?

A poza tym nic się nie zmieni po seksie, problem masz
@dziekujepan:

Nidgy nie zrozumiem jak można za seks płacić, bez jakiegokolwiek ładunku uczuć seks mija się z celem.


Syty głodnego nie zrozumie, a jaki jest cel tego? Spuszczenie z krzyża xD

A poza tym nic się nie zmieni po seksie, problem masz w swojej głowie, robisz z tego nie wiadomo co i na tym przegrywasz.


Porównałbym to do bardzo trudnego egzaminu na studiach, przed nim ciągle o nim myślisz i się
@Anthermil: > Spuszczenie z krzyża xD

Z takim podejściem seks będzie turbo #!$%@?.

I tak zgadzam się pewnie w jego przypadku nic nie zmieni, ale w sumie to co on ma do stracenia


No masz rację, jego sprawa ale szkoda mi takich ludzi, myślę, że w jeszcze gorszy wir #!$%@? przez to wpadnie.