Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Tak se myślę że chyba skorzystam z #roksa bądź #odloty w celu pozbycia się prawictwa. Za bardzo mi to siedzi w bani i od wielu lat nie ma dnia bym o tym nie rozmyślał choćby przez chwilkę. Długo ta myśl we mnie dojrzewała, bo jakieś półtora roku, i chyba skorzystam w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Konto na garso założone jakiś miesiąc temu, więc będę wiedział co i jak.
Szału pewnie nie będzie, ale w moim wieku z "normalną" nie byłoby pewnie lepiej. "Normalne" mniej więcej będące w moim wieku od dawna są w szczęśliwych związkach, a nawet jeśli nie to mają swoje wymagania i prawik dla nich jest niemalże jak trędowaty. Nawet gdybym jakimś cudem wyrwał "normalną" i się nie przyznawał, to i tak wyczułaby że te tematy znam jedynie z filmików z internetu. Divy przynajmniej niejedno widziały i potrafią zachować dyskrecję.
Przespałem czas na "normalny" pierwszy raz, niedawno przekroczyłem połowę trzeciej dekady życia. Dlatego trzeba iść na skróty aby nadrobić zaległości. Czarodziejem zostać nie zamierzam.
#przemyslenia #seks #prawiczek

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Tak se myślę że chyba skorzystam z ...

źródło: comment_BvfbVUZzBY8OlJvLarrwJnRZA1p22ahN.jpg

Pobierz
  • 58
OP: @dziekujepan:

Na pewno dużo się zmieni jak prawika stracisz...

Zmieni się dużo. Nie będę się tym dobijał że nie wiem jak to jest, ulżę w ten sposób mojej głowie.

Nidgy nie zrozumiem jak można za seks płacić

Zawsze się troszeczkę płaci. Spróbuj nie zabierać swojej dupeczki na jakieś kolacyjki, wakacje itp. albo nie przynoś żonie wypłaty do domu to zobaczysz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jednorazowy
@AnonimoweMirkoWyznania:

Zawsze się troszeczkę płaci. Spróbuj nie zabierać swojej dupeczki na jakieś kolacyjki, wycieczki


A powiem Ci, że #!$%@? prawda. Nie mam stałej, czasami coś tam sobie dorabiam (20 lvl, dopiero skończyłem technikum), i raczej sie dzielimy jak gdzieś wychodzimy, raz ona stawia raz ja. Z tym wydawaniem tyle w związku to mit albo pantoflarze Ci nagadali. Masz złe przekonania.

25? O #!$%@? chłopie, źle zrozumiałem i myślałem że 35. Jaki
Przespałem czas na "normalny" pierwszy raz, niedawno przekroczyłem połowę trzeciej dekady życia. Dlatego trzeba iść na skróty aby nadrobić zaległości. Czarodziejem zostać nie zamierzam.

@AnonimoweMirkoWyznania: teraz będziesz ekstra przegrywem, który w życiu zaruchał tylko raz, przy czym musiał jeszcze za to zapłacić. MEGA HIPER EKSTRA PRZEGRYW xD. A znający życie, jeszcze złapiesz jakiegoś syfa, albo się zakochasz w prostytutce xD

Szczerze, to już lepiej byłoby w stanie "uświęcającym" złapać normalną
@dziekujepan: no kazdy se to nazywa jak chce, ja tez nie uważam, ze w ogole istnieje cos takiego jak po prostu jedno jakieś takie uczucie - milosc, używam tego, zeby było łatwiej to określić
@AnonimoweMirkoWyznania
Seks to nie egzamin, jeden raz nie wystarczy by się nauczyć a też trochę wątpię żeby roksa pokazała ci jak obchodzić się z "normalną" dziewczyną. Pozatym większość "normlanych" dziewczyn nie chciałaby kogoś takiego.
@DRlVE: ja nie czuje niepokoju przez prostytutki, bo patrzac realnie- sa bardzo potrzebne xP gdyby nie one byloby duuuzo wiecej gwaltow i fajne dziewczyny by cierpialy nadmierne hucie benisoglowych. A tak zwierzaki z pindolkami sie wyhasaja, wyzyja, spuszcza sobie cisnienie, dadza zarobic i wszyscy zadowoleni. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
spałem czas na "normalny" pierwszy raz, niedawno przekroczyłem połowę trzeciej dekady życia. Dlatego trzeba iść


@AnonimoweMirkoWyznania: Motyla noga chłopie. Ty pewnie wysrać się nie możesz bez podzielenia się tą informacją z murenami?

Zamiast działasz to rozkminiasz.
@AnonimoweMirkoWyznania: #!$%@? litości Mirki - po prostu LITOŚCI!!!!
Co drugi post z #roksa ma podobną składnię:

Mam już dość stulejarstwa, chcę wyjść z przegrywu, mam 21/30 lat i nigdy nie moczyłem = jestem despero, chcę iść na dziwki ale się dygam/idę jutro ale się dygam.


A gdzie posty od tych wszystkich Mirków, co poszli do tej #!$%@? #!$%@? i zamoczyli? Zero... Nie ma się czym chwalić? Czy ich życie zmieniło się