Wpis z mikrobloga

W zasadzie kto ma wiedzieć, ten wie, ale dla tych ociemniałych ważna informacja. Szykuje się jesienny #zlotmotomirko Istotne informacje zawarte są w specjalnym wątku na specjalnej stronie. Jeśli do teraz się jeszcze nie zarejestrowałeś to sam jesteś sobie winny i potem idź płakać gdzieś indziej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#motocykle #motomirko i niech będzie #motocykle125 #125cc

  • 64
skoro jesteście tacy fajni, specjalni to po co piszecie na stronie dla plebsu?


@Jojne: Nie chodzi o to, że ktoś jest fajny, specjalny czy nie. Na forum jest po prostu łatwiej o porządek i nie ma tyle gówna. Tutaj w tagu motocykle często wrzucane są jakieś gównoobrazki albo żale puszkarzy, itp. itd. Tam tego nie ma.
@Jojne: To nie jest forum fajnych ludzi obrażonych na wykop tylko projekt obok wykopu który pozwala łatwiej i jaśniej ogarnąć cały ten bałagan związany z motocyklami. Nikt się w związku z nim nie czuje wyjątkowy, ale skoro Ty czujesz się przez to gorszy od nas, to prawie mi przykro ( ͡° ʖ̯ ͡°) Chcesz to wpadnij. Przygarniemy Cię :)
@brick: Damn, nie obserwuje tego forum i nie mogłem sobie przegłosować innego terminu smutnażaba.jpg
Ale może uda mi się na spontanie do Was dojechać bo mam wtedy kawalerski :/
@kasin: wrzucasz odpowiednie osoby na czarną listę i nie masz tego syfu całego :)
@brick: projekt XD przejdę jeszcze raz stalkera to sie lepiej wczuje w ten klimat tajnych projektów. Przecież wykop i tak nie był nigdy wartościową stroną o motocyklach, nigdy nie będzie nawet na osobnej stronie. Luźna gadka ludzi z zupełnie innych motocyklowych klimatów. Bałagan ogarnia czarna lista największych spamerów.
@Jojne: No i fajnie. Za to nie ma ciągłych żali o to, że po lesie warczo, w korkach się cisno i jeżdzo głośno wariaty bez kakakasków. Nam to pasuje :)
@canto: Bo tak nam było wygodniej. I np. możemy wrzucać spokojnie zdjęcia ze zlotów nie patrząc na to, że banda niedorobów która nigdy nie wylazła z piwnicy będzie rzucała durnymi komentarzami.
@tosyu: nie przeszkadza mi to per se ale to jest to prostu obrażalskie rozwarstwianie się zamiast próba dogadania się i stworzenia czegoś fajnego. Dokładnie tak jak Linux i jego dystrybucje ;]
Niby fajnie ale jednak jak się przyjrzysz to nie jest tak różowo.