Wpis z mikrobloga

#kiciochpyta #budownictwo #spoldzielnia

Mirki mireczki, chce wymienic grzejnik w pokoju na nowszy. Musze napisac pismo z prosba o pozwolenie na wymiane (pomijam, ze to kpina. Powinna byc tylko info, ze wymieniam i niech zakrecaja wode).

Pismo to wiadomo gotowiec z netu

Pytanie za to czy dowala sie do grzejnika jaki sobie wybiore? Czy musze podac jaki sobie wybralem? Czy to moja prywatna sprawa juz. W mieszkaniu mam nieszczesne podzielniki ciepla...
  • 3
@typowychinczyk: Rok temu z przeprowadziłem się do nowego mieszkania i wymienialiśmy grzejniki. Z żeliwnych na te "płaskie". Zazwyczaj się wymienia poza okresem grzewczym, kiedy nie ma obiegu wody (był problem z wymianą w łazience ponieważ grzali i fachowiec musiałby spuścić wodę z 2 pięter. Tak przynajmniej było w mojej administracji, w sąsiednim mieście płaciło się 50zł za wodę i mogłeś wymieniać.) Sam kaloryfer musi być o określonej mocy.
@patryczaki: Wlasnie ja jestem przed sezonem i na ostatnim pietrze w dodatku wiec nie powinno byc cisneinia w ruchach. ale Np ja chce grzejnik za duzy jak na metraz pokoju bo........ mam taka #!$%@? ochote, ze wole skrecic niz grzec na maksa. Nie chce zeby jakis beton przyglup prl mowil mi jaki mam grzejnik sobie zalozyc i grzac na maksa.

Tutaj chcialem dac grzejnik ktory "ogarnia" powierzchnie ~15m a obecny pokoj