Wpis z mikrobloga

Ja to w sumie nie rozumiem że tak liczne grono ludzi zachwyca się NFS Underground/Most Wanted czy Carbon zapominając o tytule, który w porównaniu do poprzedniej części był swego rodzaju rewolucją czy to w fizyce, ilości samochodów, czy trasach i ogólnej miodności płynącej z gry.

Tak mało ludzi już pamięta o Need For Speed : Porsche Unleashed/2000? Przecież ta gra jak na rok 2000 była czymś genialnym i nie do podrobienia. Za wszystkie następne (zwłaszcza ostatnie) części chciałbym dostać jedną, porządnie wykonaną z samochodami jednej marki. Nawet remasterem bym nie pogardził.

#gry
#gimbynieznajo
#zainteresowania
m.....h - Ja to w sumie nie rozumiem że tak liczne grono ludzi zachwyca się NFS Under...

źródło: comment_f2wSZDq2WXRbAQ4ARgFYKJl4ohGtOAa1.jpg

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@Zgubilem_Login @mtvsh trochę sie trzeba dzisiaj z tym pomeczyc zeby plynnie na win10 to odpalic ale niedawno mi sie udalo i temat zalatwia sie jednym patchem i podmiana kilku plikow bodajże. Jest support na forach do tego i wszystko krok po kroku opisane a soft niezbedny do odpalenia na gamecopyworld bodajże leży.
  • Odpowiedz
  • 0
@mtvsh
@mtvsh
@bonczur
@plnk
@Krzemol trasa w Alpach, ile ja sobie włosów z głowy narwalem jak się jechało 911 wśród gór na pełnej #!$%@?, lekkie ścięcie minimalnego zakrętu dwa krzaczki i jeb, nagle się okazuje ze pod krzaczkiem leżały tekatruy gory. I jazda od początku, najbardziej nerwowa trasa dla mnie, dało się jechać bardzo szybko ale trzeba było strasznie uważac na pobocze :p
  • Odpowiedz
@mtvsh Sam sobie odpowiedziałeś ,,jak na tamte czasy,,. Ludzie zachwycają się tymi, które wypisałeś, bo mają znośną grafikę i sporo innych funkcji. Osobiście się im nie dziwię, bo ciężko się patrzy na takie kanciaki. To tak jakbyś zapytał ,,czemu ludzie zachwycają się GTA V? Przecież GTA III było rewolucją,,
  • Odpowiedz
ciężko się patrzy na takie kanciaki


@Pouty: Kanciaki kanciakami (choć mi nawet dziś grafika w tej grze nie przeszkadza), ale pod względem modelu jazdy, grywalności, ogólnej fajności trybu kariery itd. nowsze odsłony do stareńkiego Porsche nie mają startu.
  • Odpowiedz