Wpis z mikrobloga

Drogie Mikro.
Zbieram inspiracje na wystrój małego pubu który chcę otworzyć na początku przyszłego roku.
Naprawdę nieduże miejsce, mieszczące ok 15-20 osób, tylko piwo 1 tap na stałe plus 2-3 w rotacji tygodniowej. Bez kuchni, jedynie przekąski.
Marzy mi się miejsce w którym można się poczuć dobrze od samego momentu wejścia.
W ramach sondy, chciałbym Was prosić żebyście podali mi nazwy Waszych ulubionych pubów, chcę zobaczyć jakie Mirki i Miruny mają preferencje. Mam wizję czego chcę i wiem co mi się podoba, ale sądzę, że warto poznać jak najwięcej Waszych opinii i czegoś się nauczyć.

#januszebiznesu #kiciochpyta #biznes #piwo
  • 24
@delnaja: trochę plaga :) ale tak naprawdę chcę zrobić cos autentycznego. myśle żeby kupić prace studentów z miejscowego ASP i je powiesić. Podaj proszę nawe pubu gdzie chętnie chodzis i Ci się podoba.
@ugly0ne: ja lubię takie klimaty. I w ogóle klimat belgijskich i holenderskich pubów :) Czasami przesadzają z ilością "ozdobników", ale sam styl - dużo drewna, gadżetów związanych z samym piwem i drewniany bar = poezja. Nie lubię tych hipsterskich pubów, bo nie czuję się w nich przytulnie.
@jimmyF: #!$%@? żadnych palet !! :D Nie chcę robić hipsterki. Mam już swoje lata. Chcę mieć miejsce na relaksie, bez spiny o trend do którego się przynależy, jakieś politycznej asocjacji, ale również bez hipsterskiego snobizmu.
@r4mzi: z tego zestawu bierę płyty OSB. Na front baru. Inwestuje tylko własne środki bez pożyczki, więc ile mogę tyle zrobię sam. Na szczęscie jestem starym pokoleniem gdzie stary gonił na do remontów i coś potrafię zrobić.