Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki mam problem. Co by dużo nie pisać nigdy nie chciałem dziewczyny bo lubiłem swoje życie (alkohol, znajomi, imprezy, kluby, pieniądze rodziców) i poza kilkoma krótkimi epizodami ( kończące się z mojej winy) nic nigdy nie było, aż do czasu pewnej imprezy. Z początku pomiędzy mną a (nazwijmy ją Ania) Anią nic nie było, przynajmniej z mojej strony bo ona od kilku miesięcy próbowała, ale dostała kosza, podczas imprezy doszło pomiędzy nami do zbliżenia ale nic więcej, ja i tak potrafiłem podbijać do innych, pomimo że Ani naobiecywałem za dużo. Po kilku miesiącach na imprezie usłyszała ode mnie coś czego nigdy bym nie powiedział na trzeźwo, powiedziałem jej żeby się #!$%@?ła i poskutkowało, znalazła sobie chłopaka i są chyba nawet szczęśliwi. Tylko ja właśnie po tym jak kogoś znalazła poczułem coś czego nigdy jeszcze nie czułem, tak starałem się zapomnieć, próbować z innymi, za kilka miesięcy minie rok od tego wszystkiego i jest lepiej ale nadal o niej myślę. W ciągu kilku miesięcy skrzywdziłem przez to wiele dziewczyn, a nawet swoją najlepszą przyjaciółkę z którą przez to urwał mi się kontakt. Nie wiem co mam zrobić podczas dnia jest w miarę ok, najgorzej jest gdy wracam w nocy do domu, po alkoholu jest w miarę ok, ale jeśli nie piję to siedzę i ciągle o niej myślę. Przepraszam za trochę chaotyczny opis, ale dziś trzeźwy też nie jestem. Mirki nie wiem co mam zrobić, tak myślałem o rozmowie z nią ale widząc mnie udaje że mnie nie zna...
#zwiazki #problem #milosc

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 3
doszło pomiędzy nami do zbliżenia

ja i tak potrafiłem podbijać do innych, pomimo że Ani naobiecywałem za dużo

powiedziałem jej żeby się #!$%@?ła i poskutkowało, znalazła sobie chłopaka i są chyba nawet szczęśliwi

Tylko ja właśnie po tym jak kogoś znalazła poczułem coś czego nigdy jeszcze nie czułem


@AnonimoweMirkoWyznania: ale skup się najpierw na skończeniu gimnazjum, bo najwidoczniej na dziewczyny to jeszcze za wcześnie