Wpis z mikrobloga

Jeszcze jedno pytanie, chciałbym na jakiś czas zaprzestać into psychodeliki żeby za jakiś czas się zająć microdosingiem (jak wspominałem), ale zanim się to stanie to myślałem, żeby zarzucić i wyjść gdzieś, problem w tym że nie wiem jak to jest z tolerancją - sprawa ma się tak: miałem 3 kartony, jeden zażyłem z wtorku na środę 2tyg temu, potem trochę #!$%@?łem sprawę bo tego samego tygodnia piliśmy z kolegami i chciałem zobaczyć jak kwas działa z alko ale zapomniałem o tolerancji i efekt był gówniany. Przeczytałem że tolerancja zanika 2 tyg, postanowiłem więc, że poczekam jeszcze kilka dni i ostatni raz zarzucę, 8.09 minie gdzieś około 23 dni od kiedy ostatni raz zarzuciłem i mam go wolnego (chodzę do pracy, zarzuciłbym z piątku na sobotę), byłby to idealny dzień. Sęk w tym, że nie wiem czy nie będzie trzeba jeszcze poczekać (mogę, dla mnie to nie problem) bo tolerancja może się sumować. Jak z tym jest? Sumuje się?

#narkotyki #narkotykizawszespoko #psychodeliki #lsd
  • 11
the formula assumes that your last dose was done with zero tolerance


@maciej-zielenski: O ile poprzednie dwa razy to nie byly jakies duze dawki, tylko cos rzedu 150ug, to po 23 dniach jestes juz praktycznie wyzerowany. Nawet biorąc pod uwagę "nawarstwianie" się dawek
@robercik101: jak było 330ug, to po prostu tolerancja utrzymuje się dłużej, ale po 20-paru dniach powinna już być praktycznie wyzerowana. Jeśli jednak w tym czasie cos dojadałeś (i nawet nie zadziałało w widoczny sposób, jak u kolegi wyżej) to tolerancja może się wydłużać.
Po co brac 300ug częściej niż raz na miesiąc? ;)
@kubako:
Czyli np kolega powyżej będzie czekać 23 dni + 20 dodatkowych i dopiero wtedy zadziała? Czy wystarczą mu te 23 dni od tego dnia? xD
Szczerze to nie wiem, to się bierze dla przyjemności, a nie żeby masowo. Chyba że ktoś chce się już teko pozbyć na siłę ;)
@robercik101: Jeśli brałeś 300 ug (czy tam kolega hehe) 1 sierpnia, to następnym razem mozesz probować 15, lub lepiej 21 sierpnia (3 tyg.) Jeśli po 1 sierpnia dowaliłeś np 5 sierpnia (i nie zadziałało, bo tolerancja), to policz sobie te 3 tygodnie od 5 sierpnia (czyli to bedzie nie wiem, 26 sierpnia?)

Ogólnie wszelkie kalkulatory czy porady internetowe to są tylko bardzo ogolne terminy. Tolerancja to nie jest linijka, czy kalendarz,