Wpis z mikrobloga

pamiętam jak miałam mieć studniówkę i nie chciałam tańczyć poloneza, bo nie czuję zupełnie rytmu, poruszam się jak kłoda, którą morskie fale próbują nieumiejętnie wyrzucić na brzeg, więc powiedziałam mamie, że nie będę tańczyć, a ona na to:

nie po to cię hodowałam przez 18 lat, żebyś nawet poloneza na własnej studniówce nie zatańczyła


tacy rodzice to skarb
  • 57
  • 173
@kwasnydeszcz
@SuperBulwa
@kwasnydeszcz
@kiedys_bylem_fajny
@szzzzzz
Ludzie co jest z wami nie tak? Mieliście złe wspomnienia z czasów edukacji? Przecież studniówka to takie zakończenie pewnego etapu w życiu z ludźmi z którymi się spędziło przynajmniej 3 lata życia. Znajomi z klasy, ze szkoły. Nauczyciele normalnie bawią się jak z dorosłymi ludźmi. Coś pięknego.
@Naxster: Jeżeli nie stworzyłeś żadnej więzi z ludźmi - przynajmniej kilkoma z którymi widujesz się prawie codziennie przez min. 3 lata to jest już jakieś zaburzenie. Odkąd czytam wykop zauważam że młode pokolenie poprzez spędzanie za dużej ilości czasu przed komputerem i braku wzorców towarzyskich często ma depresje i takie rzeczy na które kiedyś się wyczekiwało jak połowinki, studniówka w okresie edukacji teraz jest strasznym problemem poprzez to że muszą obcować
@Naxster #!$%@?, właśnie wczoraj wróciłem z 10 dniowych wakacji i już bym się z niektórymi ludźmi zobaczyl, a ty w 3 lata nie potrafisz nawiązać dostatecznych relacji z ludźmi z którymi spędzasz co najmniej 6-7h dziennie? To się człowieku powinno leczyć. Ile dla ciebie ma trwać nawiaznie jakiejś relacji żeby iść na jedną imprezę wienczaca 3 lata wspólnie spędzonego czasu? Wykop naprawdę zmienił się w siedlisko totalnego #!$%@? i alienacji, a każdy