Wpis z mikrobloga

@PaddyS: w podbazie i gimbazie. W liceum już trafiłem na cywilizowanych ludzi. W dodatku w gimbazie niestety ja też dokuczałem, takiej jednej dziecinnej dziewczynie i takiej jednej patusce (była biedna, parę razy robiliśmy dla niej jakieś zbiórki, dziś zrobiła dzieciaka i nadal jest karyną), chyba robiłem to, bo nie mogłem się pogodzić, że jestem najgorszy i znalazłem kogoś "gorszego" ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@PaddyS btw, to usuń też swój drugi komentarz o znęcaniu się nad silniejszymi, przecież tu nie chodzi o to by się chwalić, prawda?
  • Odpowiedz
@Ponc3k: Co masz za problem typie? Napisałem ci że chodziło mi o co innego bo mój post był o czym innym a ty wyskakujesz z komentarzem który jest zupełną odwrotnością mojego posta. A tamte dwa czyli kom @Pomaraczowy i twój następny nie pisaliście na serio a więc zostawiam. Wiem że twój kom miał dużo plusów (teraz pewnie miałby 1k) i jeśli cię to tak zabolało że go usunąłem to przykro mi.
  • Odpowiedz
@Ponc3k: No dobra może zachowałem się jak hipokryta ale co mam teraz zrobić? Mam iść się zastrzelić teraz? Moge usunąć mojego posta który ma 1k plusów bo i tak dowiedziałem się co chciałem . Ale też się tak nie spinaj, rozumiem że miałeś bardzo dużo plusów ale to jest tylko mikroblog na wykopie, świat ci sie chyba nie zawalił c nie? Zrozumiał bym twoje oburzenie jakby plusy dało się wymienić na
  • Odpowiedz
Miałem odstajace uszy. Nawet dziewczyny dokuczały :( nauczyłem się ich wszystkich olewać. Zapuscilem wlosy, przykrylem uszy i jakoś dałem radę. Dzieciaki są bezlitosne. Na szczęście widzę gdzie moi prześladowcy są i cieszę się że osiągnąłem więcej ;)


@miickey: mam nadzieje ze masz ich na fejsbuku i regularnie wrzucasz foty z wakacji, samocohodu, fona itp xD
  • Odpowiedz
@Dead_Inside aż tak nie jest mi dobrze. Żyje sobie na fajnym poziomie. To oni raczej słabo sobie radzą. Cieć, pracownica solarium, na kasie w biedrze, jeden uklada kostke brukową, a ostatni w więzieniu. A na fb większość mam i myślę że i tak plują sobie w brodę;)
  • Odpowiedz