Wpis z mikrobloga

Mireczki, jaki rower możecie polecić w budżecie +- 5,5k? Wybieram już od kilku dni i na nic nie mogę się zdecydować, im więcej czytam tym mam większy mętlik w głowie. Mam 182 cm wzrostu i 85kg wagi, chciałbym żeby rower był możliwie jak najbardziej przyszłościowy. Dalej zastanawiam się nad kołem ale raczej skłaniam się ku 29''. Zależy mi na tym aby rower był dostępny na allegro bo chce go wziąć na raty 0%.
Znalazłem m.in COŚ TAKIEGO ale jest dostępny tylko na ramie 18 która raczej będzie na mnie za mała.
#mtb #rower #rowery
  • 4
@niewidzialna_reka_wolnego_rynku: @Talarkowy: Od kilku lat jeżdżę na starym noname 26 cali więc jestem kompletnie zielony w temacie i nie mam porównania do rowerów "współczesnych" na kołach 27,5 i 29. Niestety w okolicy nie mam żadnego sklepu rowerowego i nie mam jak się do nich przymierzyć. Wiem że na co bym nie wsiadł różnica będzie ogromna. Rower będzie używany na trasach pozamiejskich i leśnych ale od czasu do czasu chciałbym pojeździć
@Mariando: o rozmiarze w calach możesz zapomnieć, to już nie lata 90 i obecnie nic to nie znaczy, tak jak pisze @Talarkowy najważniejszymi parametrami przy doborze rozmiaru będzie reach i stack. Przy tym wzroście będziesz pewnie celował w rozmiar L u większości producentów.