Wpis z mikrobloga

@kfleszer: Jak dla mnie właśnie RTL było p------------m np. w końcu można zrozumieć James co tam śpiewa, z Kill'em all do tej pory nie wiem o czym jest piosenka Phantom Lord przez wpakowanie w wokal jakiś dziwnych tanich efektów. A szczytową piosenką jest Creeping Death z zajebistą solówką. Fakt MOP miało dużo lepsze brzmienie niż 2 poprzednie płyty, ale piosenki z tej płyty w większości mi nie podchodzą.

Reasumując:

  • Odpowiedz
@benwatkins:

nie wiem o czym jest piosenka Phantom Lord


No właśnie problem w tym, że i sam Hetfield tego pewnie nie wie, bo pisał większość z początkowych tekstów tak, żeby się rymowało (sam przyznał w jednym z wywiadów - że chciał, żeby było tak trochę a'la Judas Priest, ale wyszło, jak wyszło), ale o ile teksty Mustaine'a ("The Mechanix" i pierwsza wersja "Jump in the Fire") były o bzikaniu, to
  • Odpowiedz
@kfleszer: Metallica skończyła się jeszcze przed "Kill'em All", bo wydali płytę, ergo: sprzedali się. Jedyna prawdziwa Metallica to ta na "No Life Till Leather"!!!111oneoneone

A tak mimo to, szacun dla nich - kończyli się już tyle razy w karierze, a i tak wciąż grają ;)
  • Odpowiedz
@TheFourthHorseman: Wiesz, teraz to leci na zasadzie samograja, coś tam wydadzą (nie chodzi mi tu stricte o metę, tylko o zespoły 30+ stażem), może być i dno i wodorosty, ale i tak na całym świecie się milion egzemplarzy sprzeda, parę koncertów zagrają, bo wszyscy chcą usłyszeć utwory sprzed 30 lat i biznes się kręci :)
  • Odpowiedz