Wpis z mikrobloga

Zestawienie ofert na abonament. Zmiany w ofercie #lajtmobile dodałem wcześniej (zawsze gdy pobierzesz z linków nad tagiem #tabelkigsm albo z linków we wpisach pobierzesz PDF, pobierasz jego najnowszą wersję).

PDF ze szczegółami

Przypominam także o zestawieniu ofert na kartę

Od mojego ostatniego wpisu, lajt mobile obniżył nieco ceny, wprowadził nową wersję oferty duet/rodzina, która ma nieco większy sens od poprzedniej, ale jest niewiele bardziej opłacalna (poza opcją za 30 zł). Duże zmiany nastąpiły w #orange. Moim zdaniem na minus (ale ocenę pozostawiam wam). Oferta jest bez wątpienia nieco prostsza, ale niekoniecznie bardziej atrakcyjna. Przy tym usunięto rabaty Orange Open II i Orange Open Ekstra dla nowych aktywacji i utrzymania. Warto też wiedzieć, że w miastach nieregulowanych, podrożała oferta Orange Love (ale w zamian mamy 5 GB internetu w Polsce i ponad 2 w UE oraz MMS-y). Kolejna zmiana w planach komórkowych to Spotify na 6 miesięcy w każdym planie - dla niskich planów to plus, dla wysokich minus (były tam 24 miesiące)
Pobierz Clear - Zestawienie ofert na abonament. Zmiany w ofercie #lajtmobile dodałem wcześnie...
źródło: comment_96KryGPzOBKytNRv9rfpOtRvvEVcB3D4.jpg
  • 27
@nexiplexi: Rodzina korzysta, ale TYLKO z połaczeń głosowych. Jedna osoba z SMS-ow. nikt z internetu. Więc się nie wypowiem - opnie internautów są różne.
Jeśli chodzi o połączenia głosowe i SMS-y, sieć jest zajebista i nie ma porównania do Orange i Play (choć niektórych boli brak HD Voice).