Wpis z mikrobloga

Zestawienie ofert na abonament. Zmiany w ofercie #lajtmobile dodałem wcześniej (zawsze gdy pobierzesz z linków nad tagiem #tabelkigsm albo z linków we wpisach pobierzesz PDF, pobierasz jego najnowszą wersję).

PDF ze szczegółami

Przypominam także o zestawieniu ofert na kartę

Od mojego ostatniego wpisu, lajt mobile obniżył nieco ceny, wprowadził nową wersję oferty duet/rodzina, która ma nieco większy sens od poprzedniej, ale jest niewiele bardziej opłacalna (poza opcją za 30 zł). Duże zmiany nastąpiły w #orange. Moim zdaniem na minus (ale ocenę pozostawiam wam). Oferta jest bez wątpienia nieco prostsza, ale niekoniecznie bardziej atrakcyjna. Przy tym usunięto rabaty Orange Open II i Orange Open Ekstra dla nowych aktywacji i utrzymania. Warto też wiedzieć, że w miastach nieregulowanych, podrożała oferta Orange Love (ale w zamian mamy 5 GB internetu w Polsce i ponad 2 w UE oraz MMS-y). Kolejna zmiana w planach komórkowych to Spotify na 6 miesięcy w każdym planie - dla niskich planów to plus, dla wysokich minus (były tam 24 miesiące)
Clear - Zestawienie ofert na abonament. Zmiany w ofercie #lajtmobile dodałem wcześnie...

źródło: comment_96KryGPzOBKytNRv9rfpOtRvvEVcB3D4.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
@helmutkoll: Bo przedłużając umowę w playu mam ofertę nie za 50 zł, a za 25 zł? Dodatkowo do abonamentu mam jeszcze Legimi z którego korzystam za 20 zł, a nie za 30 zł więc teoretycznie płacę 15 zł za nolimit.
  • Odpowiedz
@helmutkoll
@Clear
Nadal nic nie pobiją mojej oferty na kartę.
Orange free - doładowuje co miesiąc za 30 i dostaje już od ręki 15GB - za te 30 na koncie uaktywnia się pakiet darmowe smsy i połączenia do wszystkich na miesiąc.... Plus odkładają się jakieś złotówki do skarbonki czyli co 3 czy tam 4 miesiące mam darmowy jeden miesiąc.

Abonament opłaca się jedynie dla ludzi którzy mają firmy. Odliczanie rachunków za abo
  • Odpowiedz
@KLIFord: Nie popadałbym w to uwielbienie dla oferty Orange. Sam korzystam z oferty Orange z uwagi na ilość internetu (w usłudze za 28 zł mam obecnie prawie 50 GB miesięcznie, a bonus za doładowanie to jeszcze ok. 1,5 TB), ale to nie znaczy, że ta oferta jest idealna dla każdego.
  • Odpowiedz
@Clear wybacz masz rację, patrzę przez ilość GB i to dla mnie przeważa w wyborze. Powiesz coś więcej na temat tego 1.5TB bo aktualnie nie mam w domu w ogóle wifi żadnego i korzystamy z różową właśnie każde ze swoich 15GB
  • Odpowiedz
@KLIFord: Teraz to już trochę późno. http://1410gb.pl - obecnie niestety tylko na 5 miesięcy, a potem konieczność przedłużania ładowaniem po 30 zł na miesiąc lub 50 zł na 3 miesiące.
Wcześniej, można było uzyskać ten bonus legalnie na 12 miesięcy, a z wyzykaniem błędu systemowego na 22 miesiące (i ja tak mam).
  • Odpowiedz
@marek-wozniak-750: Dlatego, ja uważam, że każdy ma coś dla siebie :) @KLIFord: W abonamencie masz różnego rodzaju zniżki (np. na internet mobilny, stacjonarny w wypakdu Orange), dodatkowo różne usługi dodatkowe jak spotify na 6 miesięcy w orange, tidal na 24, a showmax na 12 miesięcy w play, darmowy transfer danych w ramach wybranych aplikacjach (np. T-mobile ma netflixa i youtube i sporo innych za 5 zł).
No i najważniejsze -
  • Odpowiedz
@Clear dzięki za aktualizację, jak i dodanie informacji na jakich odbiornikach działa dana sieć. Jak coś, to Virgin mobile korzysta z play, tmobile i plus - ta informacja znalazła się pod redbull mobile, ale nie pod virgin, stąd też podejrzewam że Ci umknęło :)

No i jqk coś to nju korzysta z orange
  • Odpowiedz
@KLIFord: ja płacę ok 17zł średnio miesięcznie za no limit i trochę mniej gb niż Ty (10gb). Ty płacisz 90zł w 3 miesiące ja w 4 płacę 68zł. Do tego nie muszę pilnować czy mam kasę na koncie i kiedy muszę doładować (tak wiem, zlecenia stałe itp).
  • Odpowiedz
@emitar no mi te GB robią różnice. Plus co 4 miesiące mam jeden miesiąc za darmo ze skarbonki. Dodatkowo tanio dokupuje GB transferu bo średnio 1gb za 1zl na dzień. I też nie pilnuje bo doładowuje co miesiąc telefonu a one same aktywują bodajże 12 pakiety no limit. I nie wiąże mnie umowa abonementowa na żaden czas ;-P jak wejdzie za pół roku po konkurencyjna cena to po prostu zmienię... Ja nadal
  • Odpowiedz
@emitar no tak ale nadal mam więcej internetu. Ile płacisz za dodatkowe GB aby je mieć? Pewnie sporo jak to właśnie tam bywa ;-( sam myślałem aby przejść bo jednak cebula spora we mnie ale te internetu wygrywają.
  • Odpowiedz