Wpis z mikrobloga

@Virgo92: @qwelukasz: pobierzcie teraz sparka na iOS. Magia Wasze konta są zalogowane bez iCloud Keychain ( ͡° ͜ʖ ͡°) oznacza to tyle ze Wasz dostęp do konta e-mail lata po internecie i Spark może tam sobie zaglądać kiedy chce ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie wiem jak wyglada polityka prywatności ale to brzmi dość kiepsko szczególnie ze program jest darmowy. Kategoryzują
  • Odpowiedz
@Virgo92: być może teraz coś zmienili (albo to tylko przykrywka ( ͡° ͜ʖ ͡°)), przy pierwszej wersji na 100% było jak mówię. Oprócz tego sprawdź użycie CPU, wcześniej miałem cały czas 25% na jednym rdzeniu. Pewnie bardzo mocno przeszukiwało moje maile bo pobieranie tez było srogie XDDDD
  • Odpowiedz
@Virgo92: mówię Ci jakbylo żebyś lepiej uważał na program, bo ma dziury w bezpieczeństwie, a Ty kręcisz bekę. Jest darmowy, nie wyświetla reklam, myślisz ze tworzą go dobrzy ludzie z dobroci serca i co roku płaca 100$ na licencję?
  • Odpowiedz
@autowired: a jaki komunikator polecisz? :)
Podoba mi sie iMessage ale minus jego taki, że nie działa drag&drop dla plików wiec jak chce przesłać obrazek to muszę się trochę nagimnastykować z nim...
  • Odpowiedz