Wpis z mikrobloga

Mirki z #wroclaw #psiepole - przeprowadziliśmy się z żoną do tego owianego tajemnicą grozy dojazdów osiedla i szukam fajnej miejscówki, żeby poćwiczyć przed lub po pracy - dla mnie #silownia , a dla żony zajęcia #fitness.
Cele - poprawienie kondycji, zrzucenie zbędnych kilogramów i poprawienie ogólnego samopoczucia :)

Polećcie proszę sprawdzone kluby na psiaku - fajnie by było, gdyby były otwarte tak, bym mógł np o 6 rano skoczyć na godzinkę przed pracą i ok 19-20 wieczorem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 11
@FLAC: pracuję 8-16 (czasem dłużej) - w domku mam 14 miesięcznego synka (#pdk), którym zajmuje się żona jeszcze, bo pewnie za niedługo żłobek - więc obojgu nam jest potrzebne wyrwanie się od codzienności :)
@saltacme: aa no tak, rozumiem :p

ja jestem typem domatora i całkiem odwrotnie mam, czyli przebywanie na zewnątrz zbyt długo mnie męczy. Nie znaczy że nie lubię z dziewczyną wyskoczyć na miasto, po prostu nie potrafił bym "żyć na mieście" jak to niektórzy mają :D

Ja mieszkałem na Psim polu, niestety żadnej siłowni/klubu nie znam bo sam ćwiczę w domu
@FLAC: doceń spokój i nieograniczoną wolność w takim razie :)
I nie żalę się - po prostu, kiedy dziecko jest jeszcze tak małe, trzeba mu poświęcać mnóstwo swojego czasu, co przekłada się na częste spacery i przebywanie poza domem, póki jest pogoda i możliwość wyjścia :)
osiedlu wilanowskim


@saltacme: w koronie masz jeszcze finess academy i mozesz u nich na stronie wygenerowac sobie darmowa jednorazowa wejsciowke, zeby zobaczyc co i jak. Niestety nie bylem w srodku zeby cos wiecej napisac.

Ja mam nocny karnet w fitness world (5:20 na silowni przed praca) i w sumie dla mnie jest ok. Nie wiem natomiast jak wygladaja u nich zajecia fitness.