Wpis z mikrobloga

nie oglądałem streama, tylko shoty, w tym jak potężny daniel upokarza małysza. Pomyślałem wtedy, że przecież tak jak dobro wraca do człowieka ze zdwojoną siłą, tak i zło, które wyczynia też powróci. Może nie jutro, może za tydzień a może za miesiąc. Prawdę mówiąc czekam na materiał TVN który pogrąży grubasa, chociaż on myśli, że to go wypromuje.
Ktoś powie, że nawet gdyby magical się skończył to i tak uzbierał tyle kasy, że inni musieli by pracować kilka lat, żeby tyle zarobić. Zastanówcie się... Ten człowiek przepier..li, przeżre i przechla nawet i pół bańki w rok, dwa. A później będzie płacz... Jeszcze kiedyś odkopie ten wpis i sprawdzimy czy moja przepowiednia się sprawdziła ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#danielmagical
  • 12
@duzeelobenc: @Mobilki: wystarczy, że po materiale w telewizji służby takie jak policja, mops, sąd, kurator pokażą, że działają skutecznie a nie ciągle kolejne pouczenia. Wam jest łatwiej bo oglądacie stream i jak was nudzi wyłączacie i idziecie zająć się czymś innym. Pomyślcie teraz o sąsiadach tej meliny. Hałas, widzowie pod oknami, narkomani, poszukiwani listami gończymi itp.