Wpis z mikrobloga

skąd ludzie mają tyle energii do życia?
Ja wstaję o 16 i jestem zmęczony, #!$%@? nic mi się nie chce. Nawet śniadania zrobić. a inni? A inni rano biegają, potem spotkanie ze znajomymi na śniadaniu, praca, wolontariaty, wycieczki, wieczorami imprezy.
a potem spotykasz taką laskę która żyje pełnią życia i wiesz że za #!$%@? jej nigdy nie dogonisz i nie nadążysz jej tempa. Żeby się z taką spotkać to ja potrzebuje tydzień zbierać energię.
  • 31
  • Odpowiedz
@zloty_wkret: po sobie zauważyłem że im więcej mam na głowie tym lepiej organizuję czas i tak jak bym miał go więcej a jak mam wolne to nie wiem co ze sobą zrobić więc trzeba stawiać sobie jakiś plan do wykonania

  • Odpowiedz
wyjdź do ludzi i zacznij biegać


@zloty_wkret wbrew pozorom to jest bardzo dobra rada. Zmus się do tego, zaplanuj swój czas w 100%. Im mniej masz do roboty tym masz mniej energii. W niedziele, jedyny dzień w tygodniu w którym nie robię prawie nic, jestem bardziej zmęczony niż w tygodniu, gdzie rano silka, obiad, załatwianie jakich spraw, a potem praca do 22 (albo na odwrót jak mam pierwszą zmiane). Jak masz zajęcie
  • Odpowiedz
@SinShop: podrzuć coś o tym jeśli możesz. Teraz się przestawilem, po długiej walce, i wstaję o takiej porze jak teraz, ale jeszcze tydzień temu wstałem o 20 i zasnąłem o 11.
  • Odpowiedz
@zloty_wkret Po jakimś czasie się przyzwyczajasz, generalnie jak mózg nie skupis się na niczym konkretnym ti ciągle jest w takim półśnie. Dodatkowo sport wyzwala endorfiny więc jesteś bardziej napędzony po kilku treningach.
  • Odpowiedz