Wpis z mikrobloga

nie, piłka została podana już za ostatnim obrońcą


@sbcs: no i co z tego? Bardziej tu chodzi o to, że podanie było w poprzek i Lewando nie przekracza linii spalonego wyznaczanej przez piłkę.
  • Odpowiedz
@Minieri: to niesamowite, do czego można dojść katorżniczą pracą. Oczywiście nie wszyscy będą drugimi Lewandowskimi, ale gdyby tak choć połowa naszych pseudo-kopaczy z ligi zamiast na melo wolała zostać dłużej na boisku, to myślę, że poziom byłby zdecydowanie wyższy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zavalita: no ale dlaczego piłka wyznacza linię spalonego? Bo jest za ostatanim obrońcą.
Jedno wynika z drugiego i nie wiem gdzie szukasz problemu.
  • Odpowiedz
@sbcs: bycie za ostatnim obrońcą jest znacznie bardziej ogólnym stwierdzeniem i przekazuje mniej informacji i jeżeli ktoś nie posiada szczegółowej wiedzy na temat przepisów futbolu może wprowadzić go w błąd. Gdyby Lewando był metr bliżej bramki wciąż byłby za ostatnim obrońcą, ale wtedy twoja odpowiedź na pytanie czy był spalony w postaci "nie, bo jest za ostatnim obrońcą" byłaby nieprawdziwa, pomimo, że fakt "bycia za ostatnim obrońcą" nie uległ zmianie.
  • Odpowiedz
@Minieri właśnie obejrzałem drugą bramkę. Tam zaliczyli asyste Mullerowi choć podał piłkę lewemu k---a w tamtą sobotę a tutaj już asysty nie ma choc zaraz po podaniu pada bramka xD? Czy po prostu nie dopisales? Bo już nie ogarniam na jakiej zasadzie są one uznawane xD
  • Odpowiedz