Wpis z mikrobloga

Jakby nie patrzeć to duofanel jako jedyny wygrał rundę z shaggym ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Swoją drogą to zabawne - siódemka najlepszych graczy na świecie w rankingu a praktycznie do zera #!$%@?ł ich koleś co dostał się z dzikiej karty ( ͡° ͜ʖ ͡°) Podobnie było w pierwszym turnieju gdzie było czterech niby dobrych graczy wyłonionych z eliminacji i czterech streamerów co byli tam żeby robić fejm a okazało się że trzech z tych "dobrych" graczy odpadło już w pierwszych grach ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poraz kolejny się okazuje że nie liczy się pozycja w rankingu a skill

#gwint
  • 6
@kamil062: Na dziś dzień - lea92fra drugie miejsce, eiSloth trzecie i ChaiNCaller czwarte. Wszyscy trzej odpadli już od razu w ćwierćfinałach. Nie wiem jaki nick w grze ma shaggy ale znalazłem gracza theshaggynuts na 41 miejscu.

Jak dla mnie kwalifikowanie na podstawie rankingu jest trochę przereklamowane. Niech wezmą np. 64 graczy z topki, zorganizują im kwalifikacje online i do finałów na żywo niech przejdzie najlepsza ósemka graczy. Albo niech zorganizują rozgrywki
@kamil062: Strasznie mnie #!$%@?ło to wtrącane co chwilę "wild card" przez komentatorów, jakby był przez to słabszym graczem. A koleś żeby dostać się do turnieju wbił się do top20 i w eliminacjach pokonał kilku graczy z równie dobrymi wynikami na rankingu.
@kamil062: To byłaby sensacja, gdyby to był "człowiek z nikąd", a o dziką kartę grali losowi ludzie z publiczności. Natomiast to był ktoś minimalnie za ścisłą topką, kto był bardziej oswojony z graniem w danym miejscu i pod presją. Tak to co najwyżej lekka niespodzianka, jutro z ciekawości sprawdzę, który był w rankingu przy kwalifikacji. A topka rankingu poza jedną, czy dwoma osobami nie ruszyła się od kwalifikacji, gdy wcześniej galopowała