Wpis z mikrobloga

Hej, pewno takich pytań były dziesiątki, ale która gra byłaby lepsza?
Będę siekał na PC, na razie na padzie, a później jak się wciągnę kupię sobie g27.
Ogólnie kupiłbym sobie obie gry, tylko mój superszybki internet byłby zbytnio obciążony i #!$%@?łoby to innych członków rodziny xD. Oprócz dobrej fizyki chciałbym, żeby się fajnie driftowało (choć pewnie obie gry to zapewniają :D)
PS nie chce mi sie czekac na PC2
#assettocorsa #projectcars

Kupić

  • ASSETTOCORSA 87.5% (42)
  • PROJECTCARS 12.5% (6)

Oddanych głosów: 48

  • 16
@ChoNoTu: Sprawdź obie gry i zobaczysz która bardziej i pasuje. Wynikami ankiet bym się nie sugerował, bo na wykopie działa największa(?) w Polsce liga AC, więc ciężko o inny wynik.

Pamiętaj, że możesz kupić grę na steam i jeśli w ciągu 2h stwierdzisz, że to nie to - możesz ją zwrócić.
@ChoNoTu:

A tak z ciekawości dlaczego PC jest gorsze?

Na konsolach multi AC świeci pustkami. Jest to symulator, a większość pasjonatów gra na PC. Tylko niestety ciężko się gra na padzie. No ale jest liga amatorska AC przeznaczona dla grających na padzię więc jak widać da się.

Warto kupić z tym dream packiem?

Cena jest tak dobra, że warto wszystkie dodatki wziąć. Sam zapłaciłem sporo więcej, bo kupowałem kolejne Porshe packi
@ChoNoTu: Zrób tak jak ja i czekaj na PC 2 - ta gra zawartością zje te śmieszne Assetto Corsa. Content w PC 2 będzie trzykrotnie, jak nie czterokrotnie większy + graficznie zje ten tani syf. Sam w oczekiwaniu na PC 2 pogrywam w PC.