Wpis z mikrobloga

Chciałbym zacząć przygodę z #microdosing i mam parę pytań bo jestem zielony

1. Chciałbym użyć zamiast LSD 1-P (z Pasjonata) bo tańsze, mniejsza dawka jest - łatwiej do podziału i co najlepsze legalne, z wpisu na mirko, wiem, że to może się udać. Pytanie brzmi (bo nie wiem czy 1P jest słabsze od LSD) jak wygląda dawkowanie w tym przypadku?
2. Jak rozdzielać dawki z takiego blottera, wyciąć mały kwadracik i jego wsadzić sobie pod język? Jakich rozmiarów powinien być?

Dałby ktoś może jakiś poradnik dla początkującego jak zacząć? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#lsd #psychodeliki #narkotyki #narkotykizawszespoko
  • 11
Jeszcze jedno pytanko, czy moje wyliczenia są dobre?

Jeśli rozpuszczę (wrzucę) jeden blotter 1P w 1l wody np w butelce po Pepsi otrzymam roztwór 100 ug/l, z tego będę dawkował 10 - 20 ug czyli gdzieś około 0,1 - 0,2l (100 - 200 ml) czyli jak użyje strzykawki 50ml którą będę dozował do kubeczka z którego będę pił to będę musiał się tak z 2 - 4 razy machnąć (odmierzyć strzykawką te
@maciej-zielenski: zrób sobie roztwór w mniejszej ilości wody (np. 10 ml dla łatwej matematyki), zakup tzw. amber glass (takie fiolki z ciemnego szkla jak w aptece) i dawkuj strzykawką (polecam pojemność do 1 ml). Zalety? możesz bez problemu trzymać w lodówce i nie zajmuje dużo miejsca, plus dodatkowa ochrona przed światłem. W ten sposób masz pewność, że Twój roztwór będzie długo świeży. Na pewno przez rok, a zapewne i dłużej. SLD