Wpis z mikrobloga

Własnie obudziłem się po prawie 1,5 roku ze śpiączki. #!$%@? dieta na #czokoszoki. Byłem pod kreską i znalazłem w necie dietę na czokoszoki. Żona mi odradzała, ale ja postanowiłem się jej podjąć. Pierwszy miesiąc poszedł gładko, nie byłem głodny. Wszystko zaczęło się w 6 tygodniu, po 6 tygodniach dostałem halucynacji, ale myślałem, że to chwilowy efekt. Wszędzie widziałem czokoszoki, to było straszne, jadłem bułki - czokoszoki, ziemniaki - czokoszoki, nawet jak robiłem minetę mojej żonie to myślałem, że liżę czokoszoki. W 7 tygodniu dostałem takiego zatwardzenia, że do końca diety nie byłem w kiblu. Jelita do dzisiaj mnie #!$%@?ą. A w 8 tygodniu nastąpił przełom, straciłem przytomność i zapadłem w śpiączkę. Za nim wyszedłem, ze szpitala powiedzieli, że mam cukrzyce i to właśnie ona była przyczyną śpiączki. Mój mały Brajanek, żył 1.5 roku bez ojca. Żona znalazła sobie innego, bo myślała, że się już nie obudzę, dodatkowo przyszedł rachunek, ze szpitala. Nie wypłacę się do końca życia. Dlatego utworzyłem konto, żeby napisać ten post. Proszę o pomoc, jeśli zna ktoś adres osoby, która napisała o tej diecie w internecie to płacę jak za zboże. Może są też inne osoby, które padły ofiarą tej diety i złożymy grupowy pozew, bo nie stać mnie na prawnika.

#czokodieta #pomocy #dieta #jedzzwykopem #jedzenie

Daje duża tagów dla zasięgu, nawet dodam tag #pasta, chociaż to nie jest pasta.
  • 6
  • Odpowiedz