Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@arti040: Wykopkowym doradcom laktacyjnym pewnych spraw nie wytłumaczysz. Najwięcej do powiedzenia na te tematy maja zazwyczaj osoby które ledwo co odrosły i maja te naście lat, myślą, ze cały swiat ma sie podporządkować stylowi życia dorosłych, niestety każdy dorosły kiedyś sral pod siebie, ale sie zapomniało. Na szczęście duża część ignorantów zmienia zdanie gdy sama zostaje rodzicem.
@arti040: Mnie to rozjebuje jedno, tu na wykopie co trzeci post na mikro jest z cyckami, tag #cycki ma 1385 obserwatorów, idziesz po mieście - bilbordy z ledwo zakrytymi cyckami, ale jak matka chce piersią nakarmić dziecko, tak jak większość z nas jadła (a przed wynalezieniem mleka w proszku wszyscy ludzie na świecie tak jedli, inni umierali), zwykle odwracając się - bo jej to nie sprawia przyjemności jak ktoś się na
@wykopowaswinia: Ale to jak dziecko jest karmione to chyba rodziców sprawa? Mleko modyfikowane jest gorsze składem i jego przygotowywanie moze byc męczące w pewnych przypadkach. A jak masz dziecko z alergią musisz kupować specjalne mieszanki od lekarza które sporo kosztują. Ktoś tu podał źródła WHO to są zalecenia a norma biologiczna zapewne jest jeszcze dłuższa.
@arti040: to jest po prostu brzydki widok. Każdy z nas wyszedł z cipy, wiec może niech kobiety pokazują cipy? Każdy z nas był zrobiony fiutem, to niech faceci machają fiutami?
Albo niech sie ruchają na ławce na uboczu.
Chusty do zakrycia cyca są zbyt tanie i łatwo dostępne, żeby w ogóle o czymś tu dyskutować. Pomaga gowniakowi sie skupić i matkę zasłania. Eot
@arti040:
1. A ja mam biblioteczkę z opisem podróży z pierścieniem do wnętrz wulkanu (podobny gatunek co większość poradników medycznych)
2. Nie tolerują, nie lubią? Załatwiać się do nocnika tez nie lubią, mycia zębów tez nie tolerują

@dioxyna:
1. oczywiście, że rodzice sobie mogą robić na co tylko mają ochotę ze swoim dzieckiem,

2. ten link który wysłałaś to jest artykuł na stronie organizacji promującej karmienie piersią, badania są dobrane