Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki i w sumie głównie Mirabelki.
Sprawa rozchodzi się głównie o #tinder i #badoo
Jak powiedzieć dziewczynie o swojej niepełnosprawności? Nie wiem czemu ale jak piszę wprost bez wyjaśnień "jestem niepełnosprawny" to mi jakoś głupio.
Nie mam problemu z utrzymywaniem rozmowy przez internet, chce być fair wobec dziewczyn, więc chcę poinformować je przed spotkaniem.
#rozowepaski - jak najłagodniej chciałybyście otrzymać taka informację? Może jakiś Mirek ma z tym doświadczenie?
#podrywajzwykopem

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: NowyJa
  • 21
  • Odpowiedz
OP: @adamfpp: @damianooo5: mam krótszą nogę od urodzenia (kilka operacji), przez co kuleje no i kręgosłup też to odczuwa, dlatego też jest trochę krzywy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@nacpanazielonka: ciężko to uchwycić na zdjęciu niestety.
@WronaReload: trochę ciężko tak ogólnie pisać, bo generalnie imho nie jest aż tak źle ;)

Ten komentarz został dodany przez osobę dodającą wpis (OP)
Zaakceptował: Asterling

  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Kiedyś jakiś różowy do mnie zagadnął, zaraz powiedziała "jestem na wózku", kompletnie mi to nie robiło różnicy, przynajmniej na takim etapie znajomości, ale kurde, ona chyba czekała, że mnie to jakoś ruszy, bo sama na siebie zaczęła nadawać oczywiście wciskając to w moje usta.

Myślę, że grunt to akceptacja siebie i nie afiszowanie się tym nazbyt. Jedno zdanie i wystarczy. Jak będzie chciała drążyć temat, to podrąży, a jak nie,
  • Odpowiedz
@Monalka: czy z Twoją siostrą ktoś spoza środowiska ma szansę się dogadać? Pewnie z ruchu warg potrafi nieźle rozpoznawać mowę, ale jeżeli ja nie rozumiem migania, to i tak pozostaje problem komunikacji w drugą stronę :/
  • Odpowiedz