Wpis z mikrobloga

@polek172: @hpiotrekh: @dawid110d:
Na stronce piszą, że z funkcją stopera.
WIęc jeśli wciska ten przycisk i zaczyna mu ruszać sekundowa wskazówka na małej środkowej tarczy, to prawa wskazuje minuty, a lewa godziny. Kwestia tego do jakiej wartości może mierzyć ten chronograf. MOże to być z 6 godzin.

@dawid110d:
Spojrzyj na inny zegarek, zapamiętaj czas, puść ten stoper, i będziesz z upływem czasu mógł sobie go pi razy oko
  • Odpowiedz
@dawid110d: a kto tam takiego stopera uzywa. do gotowania jajek co najwyzej sie nada xD

jak nacisniesz gorny, pozniej dolny to sie zatrzyma ale dalej liczy, a jak nacisniesz znowu gorny to wskazowka pojdzie szybciutko do przodu xD przynajmniej ja tak mam.

a jak wysuniesz pokretlo do ustawianai godziny i bedziesz naciskal guziki to powinna sie ustawiac srodkowa wskazowka. to tak gdyby nie była na '0'

  • Odpowiedz
@hpiotrekh:
No to Ty tak masz ;P

Ja używałem swego czasu do wyznaczania pi razy oko czasu w jakim pracownik wykonywał mi detal na maszynie.
Czasem puszczałem go jak robiłem jakąś trasę samochodem, żeby sprawdzić ile mi zajmie o jakiejś porze dnia.

@dawid110d:
Prawda, ale ten z beżowym paskiem i czarną kopertą i tarczą to bym przytulił :P
  • Odpowiedz
startujesz o rownej i liczysz sekundy, po dotarciu do celu pokazuje średnią prędkość xD działa tylko do 60 sekund


@koorekk: chodzi o to, że tachymetr pokazuje średnią prędkość na odcinku kilometra, a nie po dotarciu do celu
  • Odpowiedz