Wpis z mikrobloga

Mirki, stworzyłbym sklep internetowy ale nie mam towaru ani pomysłu na niego. Macie może kogoś w rodzinie/znajomych który byłby zainteresowany wejściem z biznesem into internet? zajmowałbym sie całkowitym marketingiem internetowym, od samego sklepu po reklamę, mógłbym nawet zajmować się ogarnianiem wysyłek czy opakowań, jedyne czego potrzebuję to towar.
taguję #biznes może #startup ale też trochę #januszebiznesu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 16
@a665321: komponenty PC, laptopy? System jest, marże bardzo małe, ale przy dużej skali robi się z tego pieniądz. Programujesz coś, czy myślałeś żeby sklep jako gotowca postawić?
@majk3l: sklep gotowiec na shoplo, przy skali która mnie interesuje nie opłaca się robić oddzielnego. Z branżą elektroniczną jest ogólnie taki minus że małe marże :< mnie najbardziej by interesowały jakieś rękodzieło, home decor może?
@ernst_stavro_blofeld: ogarnąłem Twój wcześniejszy wpis: szukam dokładnie czegoś z niekonkurencyjną ceną. Zajmuje się reklamą w wyszukiwarce, social media, tworzeniem kreacji, landing pagy, pozycjonowaniem, biorąc pod uwagę to że zakładałeś 10 wejść dziennie mam wrażenie ze nie masz doświadczenia z e-commerce, stąd mogę pomóc, doradzić, ale też zagwarantować sprzedaż przez internet (na przykład rozliczając się w CPS- czyli za % od zysków ze sklepu internetowego)
@a665321: Jestem zainteresowany sklepem, jako uzupełnienie sprzedaży stacjonarnej. Nie wiem czy stać mnie, jednak na sklep z kreatora. W końcu to abonament miesięczny całkiem spory a ja mam produkty, typowo sezonowe (nie wiem czy nakupcze strojami kąpielowymi w grudniu na te sto złoty). Bardziej interesowałyby mnie rozwiązania "po taniości" (tak Janusz biznesu over 9000) bo jak wspomniałem sklep ma być wyłącznie uzupełnieniem sprzedaży stacjonarnej. Jak zauważyłeś nie mam doświadczenia z e-commerce,
Również jestem z Warszawy mirku i właśnie otworzyłem swój drugi biznes. Pierwszy (sprzedaż hurtowa sprzętu elektronicznego) idzie mi nieźle. Towar mam, brak odpowiedzialnych i chętnych do pracy ludzi. Odezwij się na priv.