Wpis z mikrobloga

#pytanie #lonyn #uk #fotel #meble #pracbaza

Wczoraj prawie namowilem sie na fotel biurowy. Cena sklepowa 320f na 85f (oferta na eBay)... i w sumie dobrze ze go nie kupilem... bo pozniej znajdywalem lepsze i lepsze fotele.

Lepsze pod wzgledem wygladu, uzytych materialow, solidniejsze, piekniejsze i tak dalej i tak dalej.... ale kurcze przeciez na zadnym nie siedzialem! Raczej nie mam ustalonej ceny jaka mial bym wydac na fotel. Powiedzmy 500zl do 2500zl.

Niestety siedze od 8-10h dziennie przed komputerem i jednak bol plecow nasila sie z tygodnia na tydzien.

I teraz pytanie: Gdzie w Londynie (lub okolichac jezeli bedzie warte podjechania) moge znalesc jakis duzy sklep z fotelami zeby mogl sobie wyprobowac zanim go kupie?
NaxZST - #pytanie #lonyn #uk #fotel #meble #pracbaza 

Wczoraj prawie namowilem sie...

źródło: comment_Rrym6v5fT3d1CKdTIqiiYXVWA5pBWePA.jpg

Pobierz
  • 11
@Dolan: Wiem ze mnie nie uleczy ale jednak wolal bym zamienic moj fotel za 150zl na cos bardziej wygodniejszego.

A co do ciwczen to znasz moze jakies wlasnie typowo dla "osob pracujacych w biurze" ?
Markus


@Aiween: A tak znam go. Nie lubie tych "siatkowych" nie za bardzo wygodne sa. Jezeli siedzisz w jednej pozycji to tak ale nie da sie siedziec w jednej pozycji przez 8h.