Wpis z mikrobloga

Biedni ludzie, którzy nie mogą cieszyć się swoimi rodzinami, bo na ulicach są geje i inwalidzi XD


@Tarec: Zastanów się nad myślą przedstawioną na obrazku. Na lewym jest ojciec bawiący się z synkiem, a na drugim sam, za oknem jakieś dziwolągi, a to coś z cyckami, fioletowym irokezem i dildosem w dłoni to pewnie jego syn.
  • Odpowiedz
@Lavie: no nie wiem, spasły koleś z dorobionymi cyckami, chodzący w obcisłych spodenkach z wyeksponowaną parówą, z ogonem zapewne przymocowanym butt plugiem, z gumowym chujem w ręce. Nie, no nie wiem co w tym jest nie tak. Co się temu gościowi może nie podobać w zachowaniu syna. Zagwozdka stulecia.
  • Odpowiedz
@Rimfire: Jeśli już komentujemy komiks (XD) to syn jest poprostu spasiony, a sam fakt uczestniczenia w takim zgromadzeniu nie powinien oznaczać chęci samobójstwa. Więc tak, nie rozumiem co w tym złego.
  • Odpowiedz
@Ranger: na drugim obrazku koleś trzyma w dłoni rewolwer. Nie jest tak źle w tym 2015, skoro można posiadać b--ń do obrony xD
  • Odpowiedz
to coś z cyckami, fioletowym irokezem i dildosem w dłoni to pewnie jego syn.


@Rimfire: wow! Rzeczywiście, ma nawet piegi! Plusnąłbym mocniej gdyby się dało, sam tego wcześniej nie zauważyłem.
  • Odpowiedz