Wpis z mikrobloga

@pvpfleczu: dzieki za tag, juz dodany. @nocneszczury: do maka tez mam dostep tzn mam maka (mbp 13 2013 super sprzet), ktorego aktualnie uzywa moj rozowy. To tak mam laptopa do pracy dell precision M4800, tylko mam na nim dosc delikatne dane, projekty itd, itp a po pracy lubie sobie "pokombinowac" i troche boje sie, ze moj dell roboczy moze sie wykrzczyc na co nie moge sobie pozwolic :/ popierwsze ma
Naprawdę rozważ maka, jeśli nie będziesz grał, a renderował i chcesz mieć stabilność i bezpieczeństwo danych w nim to Mac to według mnie najlepsza opcja
@megawatt: myslalem tez o Latitude, zwlaszcza ze mam Dockingstation. Tylko ze on jest troche jak moj precision a xps jest bardziej ultra i powiedzmy do przegladania neta na sofie bardziej sie nada
myslalem tez o Latitude, zwlaszcza ze mam Dockingstation.


@ElManiana: ostatnie Latitude nie mają już złącza, są dokowane (ładowanie plus replikacja portów) po USB-C
a chcesz go do czego, do programowania, grania, na sofę?
@megawatt: To tak mam laptopa do pracy dell precision M4800, tylko mam na nim dosc delikatne dane, projekty itd, itp a po pracy lubie sobie "pokombinowac" i troche boje sie, ze moj dell roboczy moze sie wykrzczyc na co nie moge sobie pozwolic :/ popierwsze ma to byc komputer rezerwowy w razie problemow z pierwszym, a po drugie ma to byc moj domowy tzn filmy, wykop itd itp ale tez obrobka
@megawatt: no to wychodzi na to, że jakiś Dell Precision 5520 - lekki (lżejszy niż XPS 15), nadal mocny i CADa pociagnie (quadro m1200), tylko stara stacja dokująca nie pasuje, za to jest dostępna nowa ze złączem Thunderbolt.