Wpis z mikrobloga

Kto ruszając z domu włączył Yanosika? No ja. Komu wyświetliło się powiadomienie, że za 500 metrów na obwodnicy jest kontrola prędkości? No mi. Kto miał zwarcie w mózgu, nie zwolnił i dostał 200zł mandatu? Też ja.

#yanosik #motoryzacja #samochody #facepalm
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Promilus: nie martw sie. Mi yanosik sie w telefonie odezwał jak siedziałem w radiowozie "kontrola prędkości ileś tam metrów". Jako ze kłóciłem sie z policjantami szybko przeszedłem na gadkę "pisz Pan to szybko" xD
  • Odpowiedz
@Promilus to ile #!$%@?łeś? A łapali suszarką czy jakiś wystawiony przenośny pstrykacz? Schowali się gdzieś że nie widziałeś ? Żaden z naprzeciwka nie błysnął światłami ?
  • Odpowiedz
  • 5
@Promilus co do zwarcia mózgu, mnie wysuszyli w miejscu, gdzie zawsze stoją i gdzie mówiłam, który debil dałby się tu złapać, przecież wiadomo, że tu zawsze suszą ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@jotodupca: ja ostatnio radar #!$%@? i nie wiem ile przejechalem - przyjdzie zdjecie to sie dowiem xD jestem #!$%@? mistrzem bezpiecznej jazdy tam gdzie to potrzebne (w miescie), az sie janusze wciekaja

ale na drodze z widocznoscia po horyzont, pare km jak od linijki i nagle przejscie i radar z dupy, gdzie czlowieka przechodzacego widzialem z raz przez 100 przejazdow - to przejechalem jak auto lecialo, ignorujac yanosika
  • Odpowiedz
  • 0
@Promilus: Ja kiedyś miałem wyciszony telefon, a że nie wgapiałem się w ekran, to w miejscu kontroli, na szerokiej i długiej prostej, zabrałem się do wyprzedzania ciężarówki. Hamowanie awaryjne z 120 km/h do poniżej 90, gdy zorientowałem się, że policjantka podnosi suszarkę musiało wyglądać spektakularnie.

  • Odpowiedz