Wpis z mikrobloga

ehh moja siostra ma zlajkowany profil niejakiej Mamaginekolog i sila rzeczy czasem facebook wyswietla mi jej wpisy, chyba po to zeby zachecic do polubienia. I o ile jej profil zalatuje troche "madka", chociaz nie tak mocno bo czasem wrzuci ciekawe i wydaje mi sie, ze rzetelne wpisy to to co sie dzieje w komentarzach to istna komedia xD wiekszosc komentujacych w profilu na fejsie ma w zawod wpisane "mama na pelen etat", "dumna mama" czy "mama 24h/dobe" - co pozwala mi juz wyrobic sobie o nich wstępną opinie. Wrocmy natomiast do komentarzy. Takiego wzajemnego włażenia sobie w dupsko i jednoczesnie chwalenia sie wlasnymi gowniakami to ja dawno nie widzialam :D mam nadzieje, ze wejdzie ta ustawa ktora pozwoli ubiegac sie tym gowniakom gdy osiagna pelnoletnosc o odszkodowanie za wrzucanie ich zdjec bez zgody :)

W ogole co to za chore czasy, zeby sie chwalic tym ze jest sie matka xD "patrzcie na mnie, ja mam gowniaka, ja sie nim zajmuje 24 na dobe, to moja praca, taka wazna jestem" jakos nie widzialam, zeby ktorykolwiek ojciec mial cos takiego wpisane na profilu a jak sądze gowniakiem tez sie zajmuje. dlaczego spora czesc matek jest pod tym kątem taka #!$%@? i traktuje to jak cos wyjatkowego? Kazda niepatologiczna rodzina to przerabia i nie jestes madko specjalna. to naturalna kolej rzeczy, tak dziala ewolucja a Ty tępa #!$%@? chwalisz sie jakbys osiagnela w tym mistrzostwo :D juz pomijajac fakt, ze z wlasnych obserwacji widze, ze wsrod tych madek, to wlasnie ich gowniaki sa najmniej wychowane ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#oswiadczenie #madki #macierzynstwo
  • 2