Wpis z mikrobloga

@LibertyPrime: nie rozumiem, scena u Crastera jasno pokazuje sprawe- oddawał swoje dzieci które stawały się WW za mocą NK. Zdecedowana wiekszość WW w scenach to postaci kreowane na ,,stare"(długie brody,wzrost dorosłego człowieka).
@Pippo: ale jak długo Craster składał ofiary?? Jakieś max 20-30 lat, WW przynajmniej z wyglądu fizycznego są dziadami
@maciej-gajda: ale nie mamy pojęcia o prędkości przeistaczania się zmienionego dziecka w znanego z serialu white walkera, szczególnie że warunki w jakich przebywają są znacznie odmienne od tych w których żyją ludzie. Równie dobrze ci WW to mogą być dwu-trzylatki, a mogą oni mieć dwieście-trzysta lat.
@KHOT: to prawda, w końcu to serial/książka, ja w swoim założeniu przyjąłem za pewnik powyższą wersję
@Pippo: ani w książce ani w serialu nie było o tym wzmianki, więc to tylko nasze domniemywania( ͡ ͜ʖ ͡)
@maciej-gajda: całkiem prawdopodobne. O Crasterze wiemy tylko dlatego, że zatrzymywała się u niego Nocna Straż. A przecież północ za murem jest bardzo duża i w wiele miejsc w ogóle Nocna Straż nie docierała. Jak dla mnie to jest wręcz oczywiste, że Craster nie był jedynym, który dostarczał w taki lub inny sposób Nocnemu Królowi dzieci.