Wpis z mikrobloga

#pcmasterrace #sprzetkomputerowy #pc #gry #kupie
Mam obecnie Phenoma 965 BE, płytę ASRock 970 pro3, rx 470 i 16gb ramu ddr3.
Niestety taki BF1 chodzi mi po prostu słabo, nawet na niskich ustawieniach, obstawiam tutaj winę procesora. Jak myślicie można zrobić jakiś w miarę tani i wydajny upgrade procka? Średnio mam kasę żeby zmieniać procesor, płytę główną i ram na ddr4. Tak żeby chociaż na tych średnich ustawieniach taki BF1 chodził płynnie.
Może ma ktoś akurat jakiś pasujący procesor sprzedać w korzystnej cenie?
  • 25
  • Odpowiedz
@asffaf: Właśnie nad fx się zastanawiam, widzę że można dorwać jakieś FX-6300 za mniej więcej 200 zł, tylko czy to wystarczy żeby faktycznie rozgrywka była płynna.
@Christophy: Wtedy wiąże się już to ze zmianą płyty głównej, moja ma socket AM3+.
  • Odpowiedz
@Magiczny_Kartofel: Konsola odpada, tylko pc ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Bonifacy13: @asffaf: Ogólnie między FX-8xxx wielkiej różnicy chyba nie ma? W całkiem spoko cenie widze FX-8320 i 8120 Koszt około 400 zł.
Co prawda dalej boli, bo jednak wolałbym Pentium G4560 które ma bardzo fajne wyniki, ale znowu wiąże się to z wymianą i płyty i ramu.
  • Odpowiedz
@Jim_Bravura: Ja najchętniej też bym sprzedał i kupił G4560, ale szału za mój zestaw nie dostanę i będę musiał sporo dołożyć. Jakbym nie miał tyle ramu to bym sprzedawał, tak to szkoda :<
  • Odpowiedz