Wpis z mikrobloga

@Mysciak: Nie wypłacisz przed wejściem waluty na rynek. A odbędzie się to po 14 września. Po wejściu na rynek, waluta trafi na giełdę kryptowalut i tam można wymienić ją na inne kryptowaluty lub USD. Chociaż ja osobiście radzę zostawić ją i obserwować rynek. Jak będzie odpowiednio wysoko - sprzedać. W ciągu kilku miesięcy, roku z tych 10$ może zrobić się 100$, 1000$ sporo takich przypadków już było (BTC,ETH,DASH,LTC, ITP :). Kurs
@Fucktyczny: zrobilem na jakims portfelu jaxx z appstore XD

Ale dalem link na moj portfel eth, wiec gdzie bedzie ta waluta ktora dostalem od Cb?

Zrobilem z refa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Aqwrc Dla każdej waluty trzeba inny portfel. Jak ATC wejdzie na rynek, to udostępnia zakładanie portfeli ATC. Wtedy na koncie www założysz portfel ATC i wpadnie tam 75 tokenow
@Aqwrc kwota 10$ to orentacyjna wartosc wynikajaca z ich szacunkow i analiz.pewnie to bedzie wartosc poczatkowa, tak jak aukcje wchodza na gielde z jakas cena poczatkowa. Dopiero po wejsciu na gielde zacznie ona zyc swoim zyciem. Macie dobra okazje zeby zaczac zabawe w handel kryptowalutami :) mozna tu duzo zyskac i duzo stracic. Ale nigdy nudy nie ma :)
założyłem na tym MyEtherWallet.com konto i podałem je przy rejestracji na stronie z ATS. Ale zupełnie nie wiem jak teraz sprawdzić to konto na MEW i gdzie pojawią się te ATS na tym koncie.
@tgrzebien: ATS nie pojawią CI się na koncie MEW (w portfelu ETH), ETH to zupełnie inna kryptowaluta. Konto ETH podawałeś w celu weryfikacji i możliwości zakupu ATS w preorderze . Jak ATS zakończy fazę ICO ( 14 września) Będziesz mógł założyć portfel ATS, powiążesz go z kontem i tam wpadną Twoje 75 ATS. A potem to jak już pisałem... na giełdę z nimi.....