Wpis z mikrobloga

  • 10
@Coolek: Znam ciebie z bardzo specyficznych opinii na temat związków z tajwankami. To ze Tobie nie wyszło czy nie wychodziło nie oznacza ze z każdym jest tak samo. Ja sam nie czuje się w nastroju na stały związek w tym momencie. Jak przyjdzie na to czas to dam ci znać, będziesz mógł włączyć stoper i odliczać czas do rozstania ;)
  • Odpowiedz
  • 0
@Zibi23: tutaj akurat masz racje, ciężko znaleźć Tajwanke z która pogadasz na głębsze tematy. Możesz za to porozmawiać o jedzeniu, poplotkować albo obejrzeć najnowsze anime ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tak na poważnie to da się znaleźć "normalniejsza" ale jest to trudniejsze co nie oznacza niewykonalne.
  • Odpowiedz
  • 8
@KwadratowyPomidor2:
Ja nic do @coolek nie mam, prawdopodobnie nawet się poznaliśmy w 2012. Mimo wszystko tym tekstem nieźle pojechałeś, podsumowałeś mnie jednym screenem XD Od przeciętnego ruchacza odróżnia mnie już sam fakt, ze mówię płynnie po mandaryńsku i w miarę ogarniam tajwański, licencjat pisałem o Tajwanie i nie przyjechałem na uczenie angielskiego tylko studiować dalej magistra.. nie chce mi się dalej tłumaczyć.. Chce tylko przekazać treść i uświadomić:) No chyba ze
  • Odpowiedz
@Soju: Nie, nigdy sie nie poznalismy, na grupie nie napisalem tez nigdy jednego posta, ale to maly krag i charakterystycznych ludzi sie kojarzy.

Mimo to, gadales z 1000 lasek i nic? Troche to dziwne. Gdybys chcial sie spotkac chociaz raz z 1/3 to musialbys latac na randki przez rok codziennie.

@KwadratowyPomidor2: Pojedz sobie do Azji i sprobuj tam normalnie zyc, nie jako obcokrajowiec, a jako czesc spoleczenstwa. Tajwanczycy sa juz
  • Odpowiedz
  • 6
@Coolek:
A kto powiedział ze 1000 i nic?
() w Polsce jak Ci z dziewczyna nie wyjdzie to tez będziesz w ten sposób jechać? Byłem w związku ostatnio, po 4 miesiącach powiedziałem ze musimy się rozstać, zbyt mocno zamykała mnie w klatce choć z każda Tajwanka jestem coraz bardziej przerażony jak dużo one robią dla faceta.
  • Odpowiedz
@Soju: Wrzucajac takie screeny jedynie utrwalasz jedynie stereotyp i sprawiasz, ze takich typowych ruchaczy bedzie jeszcze wiecej. Bo ludzie zamiast wykazywac odrobine zainteresowania w tym kraju, beda tam zjezdzac zeby miec tysiac matchy na tinderze.

Jaki miales cel wrzucac cos takiego tutaj? Pochwalic sie jaki to jestes matcho? Za duzo tego goscia z broda z Indonezji, fojera czy jak mu tam.
  • Odpowiedz
@Coolek: xD wiadomo, że w Azji biali mają baranie i co w tym złego, że stawia takie screeny, kto chce niech sobie wyjeżdża a ty będziesz miał większe szanse aby okazać zainteresowanie pannie z Polski :)
  • Odpowiedz
  • 1
@Coolek: No to niech sobie będą! Co na nich poradzisz? Każdy niech żyje swoim życiem, świata nie zbawisz. Wiesz ilu teraz ruchaczy przyjechało na olimpiadę? To co się dzieje w Tajpej można porównać do sodomy i gomory ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz