Wpis z mikrobloga

@Usmiech_Niebios to, że klnąłem nie oznacza, że kierowałem tam do ciebie jakieś obrazy. Reszty nie czytam nawet, nie ma sensu po tym jak zacząłeś krytykować coś co sam robisz. Bez odbioru.
@Usmiech_Niebios winni najpewniej anarchiści i kibice, reszta to twoje urojenia przeczące temu co sam mówiłeś. Nie umiesz się powstrzymać przed obrażaniem i przestań to usprawiedliwiać. Nie wołaj mnie już.
@pierdze: Powinna być masowa aborcja dla polskich kobiet zgwałconych przez czerwonoarmistów po 44' tak jak to zrobiono w Rzeszy dzięki czemu pozbyli się tego gówna ze społeczeństwa. Takich rzeczy nie robią ludzie tylko cytujac pewnego faceta w muszce "śmieć ludzki"
@ediz4: daj spokój, rozmawiasz z człowiekiem dla którego winni są kibice, ale "lewagi" to ironicznie, bo anarchiści to nie lewica. I tak to jakiś cud że stwierdził że to anarchiści i kibice, a nie anarchistyczno - kibicowska bojówka łódzka XD
@ediz4: No nie pamiętam, powiedz "którzy". Kibice mają coś wspólnego z nazwami klubów, anarchiści natomiast z hasłem "no nations, no borders, no gods" itd, to ich hasło (tak wywnioskował Usmiech_Niebios utożsamiając ich nie wiadomo czemu od razu z jakąś opcją polityczną). Nikogo innego nie oskarżałem, tych dwóch grup ze sobą nie łączę ani nie przypisuje im niczego politycznego.
@vind:

malujo ściany dla dzieci...

To hasło nie jest znane pierwszemu debilowi z ulicy a raczej działaczowi lewicowemu. A Dupolizy Łódż czy Wacki Warszawa może napisać każdy debil który nawet nigdy nie mecz nie poszedł.